Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a férfiak bizonyos életkori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak bizonyos életkorig nem veszítik el a szüzességüket, rájuk rohad, mint egy áttétes rák?

Figyelt kérdés
febr. 23. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Jól látod a helyzetet.
febr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Hülye vagy. Amúgy igen, a szexuális élet hiánya kórosan rossz hatással van az emberre. Fédira és nőre is egyaránt, szűzre, és nem szűzre is. Eltekintve az elenyésző kivételtől. Pl aszexuálisok. Meg van akinek kb nincs libidója, stb… Hajrá szex. 😁 31/F
febr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye, mert velem egyetlen nő sem szexelne a késői szüzességem miatt. Az összes kivétel nélkül elküldene a rák büdös micsodájába.
febr. 23. 23:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a nyomorult szöveget elég ha te eszed. De engem ne etess ezzel mert lehánylak.
febr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha csak nem mész prostihoz akkor igen
febr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Ahha, az onkológián külön részleg van a szüzeknek.
febr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

,,Ezt a nyomorult szöveget elég ha te eszed. De engem ne etess ezzel mert lehánylak."


Itt minden nő azt írja, hogy nem kezdene idősebb szűzzel, és a való életben sem ismerek senkit, szóval 100%, hogy mindenki le is pattintana.

febr. 24. 00:17
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Így van. Meg fogsz dögleni. Ki fogsz halni. Én meg csak megtörlöm a számat.
febr. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk ha nem itt vernéd magad és irogatnál ki folyton folyvást erről értelmetlen kérdéselet akkor tán nem rohadna rád a szüzességed.

Mégis mit vársz ettől?

febr. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül van ez így , ismerek nem egy férfit , aki 40 - 50 éves koráig nem volt nővel , utána viszont igen .

Csak annyi , hogy a fiatalságukat nő nélkül töltötték , függetlenül .

febr. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!