Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Áttétes rák gyógyítása?

Miss Endzsi kérdése:

Áttétes rák gyógyítása?

Figyelt kérdés

A beteg nem kíván műtéten részt venni, se kezelésen.

Cbd olajon felül, tud valaki alternatívát? (Sajnos még nincs pénzem beszerezni megfelelő minőségben)


2019. dec. 29. 20:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
69%
Csak amit az orvos javasol. A többi lehúzás. Kemóra nem akar menni, de amit egy sarlarán mond azt beszedné?
2019. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
68%
Nincs alternatíva. Szomorú. hogy nem veszi fel a kezeléseket. Miért nem akar élni?
2019. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Teljesen más elmenni kezelésre és bevenni egy "vitamint".
2019. dec. 29. 20:07
 4/33 A kérdező kommentje:
Élni akar, nagyon is, de most még tagad, viszont így csak, akkor fog megijedni, amikor már menthetetlen lesz.
2019. dec. 29. 20:07
 5/33 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon nagy hiba hogy nem akar kezelést! Sajnos a kuruzslók sem tudják jobban tenni az életet.. a CBD meg igazából relaxációt okoz.. sajnos a kezelés egyetlen olyan gyógymód ami az életet meghosszabítja! Persze megértem tiszteletben kell tartani a beteg kereset.. de nekem az egyik áttétes daganatos családtagomat sikerült kemora rábeszélni és több mint fel evet nyert és nyugodtan el tudott búcsúzni..
2019. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
59%
Ha a doktor aki egyetemet végzett azt mondja hogy csak az segít, akkor csak az segít. Gondolod ha egy pirula elég lenne, akkor nem csak azt adná?
2019. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
67%
Nagynénémet mondjuk 3 hét alatt megölte a kemo... Diagnózistól számítva 3 hét!!! Ha nem megy, lett volna még egy éve szerintem.
2019. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
A cbd-re vannak példák, bizonyítottan pusztítja a rákos sejteket, csupán kíváncsi voltam, van-e más is ennyire hatásos, mert jelenleg még nincs pénzem megvenni.
2019. dec. 29. 20:10
 9/33 A kérdező kommentje:
Ha egy pirula elég lenne, nem adnák ugyanúgy, túl sok pénzt buknának rajta hosszú távon.
2019. dec. 29. 20:11
 10/33 anonim ***** válasza:
42%
Sajnos neked kimosták az agyadat a kuruzslók. Menthetetlen vagy. Mint azok akik piramisjátéktól várják a meggazdagodást.
2019. dec. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!