Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold kedvelő férfiak , ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold kedvelő férfiak , ti el tudnátok fogadni , ha feleségeitek úgy büntetne meg benneteket , hogy 12 hónapon át , szex közben nem érhetnétek hozzá , csak is kizárólag nézhetnétek őt ,ahogyan élvezi egy másik férfi ,vagy férfiak kényeztetéseit ?

Figyelt kérdés
Vannak férfiak , akik mind ezt a vágyat feleségükért kielégítenék ?
febr. 24. 07:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
igen
febr. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ez biztos ???
febr. 24. 08:07
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg ez lenne a vágya, nagyon izgatná, akkor igent mondanek. azt viszont nemtudom meddig birnam, ez meg cuckoldkent is durva lenne
febr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Egy éven keresztül hülye vagy? Én tuti szakitanék.. Legymek boldogok együtt azzal a sráccal. Ne cuckold legyen az alibe hogy tudjanak dugni kötöttség nélkül..
febr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ezért nem szeretem a cuckoldot. hotwife tipus ami nekem való olyan nincs hogy más dugja és én nem. :)
febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%
Ahh simán
febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Azért azt látom , hogy ebben a dologban is , igen csak megoszlanak a vélemények .

A hozzászólások között vannak , akik megtennék feleségük vágyaiért , kedvéért és vannak ,akik határozottan nem .

Lehet , túlzottan durva példát hoztam fel azzal a ( 12 ) hónapnyi szex mentességgel , avagy mindent a szemnek , semmit a kéznek alapú s játékos jellegű büntetéssel , szabállyal .

De azt gondolom , ha már büntetés , még ha az a játékosság része is , akkor a szabályok is ahhoz méltóak legyenek .

Ezért határoztam meg 12 hónapban a büntetés jellegét, mert annak azért már van tétje .

febr. 24. 15:10
 8/23 anonim ***** válasza:

Kérdezem én, hogyha kerek egy évig nem érhet hozzám a férjem, párom, élettársam akkor mégis minek van velem? Minek tartom?

Azzal alázom, hogy más dug ő meg csak less? Utána meg rá sem nézek? Hozzá sem érek?

Akkor hol itt a szeretet? Szerelem? Összetartozás? A párom iránti tisztelet?

febr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

8/

Én lehet hogy úgy fogalmaznék , lehet e olyan erős a szeretet , hogy mind az amit fel vázoltam , az beleférjen konfliktusok nélkül ?

Ha már ugye egy pár szereti és műveli is a cuckoldot , akkor miért nem lehetne felturbózni kis + extrával ?

Természetesen , amiket te írtál , azok is logikusak abban az esetben ha a te , vagy ti kapcsolatotokba mind ez már nem férhet bele , ez is érthető .

De halottam olyanról , hogy a cuckoldnak azon fajtáját művelik párok , amikor a férj pl: csak is mint néző van jelen .

Valamint voltak , akik határozottan ki jelentették , hogy márpedig ők annyira szeretik s tisztelik a feleségüket , hogy értük és az ő boldogságukért , mindent bevállalnak stb .

Valamint itt is volt a kérdésemhez írt válaszok között , aki azt írta , hogy igen , be vállalná a felesége érdekében , ha ez kellene az ő kielégült boldogságához .

Ezért azt gondolom , vannak akik számára nem férne bele , hogy akár 1 éven át semmi szex , csak is egy másik pasival , akár a te esetedben .

És vannak , akiknek az 1 év kihagyás egy feltérképezetlen izgalmakat rejtő különös alkalom lenne .

Ez függ szerintem attól , hogy kiknek mi és mennyi fér bele a kapcsolatukba ...

febr. 26. 19:27
 10/23 anonim ***** válasza:

Számomra ez nagyon izgalmas lenne, igen. Fájdalmasan izgalmas. :) De ha már így, akkor az erényöv és forced bi vonalat is belevinném.


F38

febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!