Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsaltam a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőm?

Figyelt kérdés

Egy lány tegnap este kiverte a farkam, de nem csókolóztam vele és semmi más nem volt. Igazából csak odanyúlt és elkezdett fogdosni, nekem meg felállt. Van barátnőm, nem tudom hogyan tovább.


19 F


febr. 25. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy számodra, illetve a kapcsolatotokban mi számít megcsalásnak. Megbeszéltétek ezt a barátnőddel? Milyen szabályokat és határokat szabtatok meg, amikor kapcsolatba léptetek egymással?
febr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Ó, hogy nem csókolóztál vele, nem dugtad be a málnásba az ubit, "csak" egy lány, aki határozottan nem a barátnőd, hát elkezdett fogdosni, te nem állítottad meg, nem mentél el máshova, neked felállt a vessző, ő pedig kiverte.


Kíváncsiságból! Ha a barátnődről kiderülne, hogy kiverte valakinek, de nem csókolózott vele és nem engedte berakni, csupán fogta a kacsóját és húzott néhányat, a srác elélvezett, szerinted az megcsalás lenne vagy akár még vállon is veregetnéd, hogy menjen csinálni további tíz másiknak, ha ehhez van kedve, mert nem megcsalás?

febr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó, ott a pont!
febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Ezt te most kérdezed? Ez full megcsalás, de egyébként még egy csók is az, akkor szerinted ez?
febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A lány tudta, hogy van barátnőd? Úgy ment, bújt, csinálta neked. Mert hagytad. Ha hagytad a barátnőd nem fontos neked. Lépj tovább!
febr. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 xKakashix ***** válasza:
Hát nem tudom, ha a barátnődnek alányúlnak és megujjazzák ő meg hagyja magát azt megcsalásnak vennéd? Szerintem egyértelmű :D
febr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha az irányítószámotok különbözik, akkor nem számít megcsalásnak. ;)
febr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ha kiverné másnak a barátnőm az nem olyan nagy gond.
febr. 26. 20:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Sejtem ki lehetsz. Fas*zt verettél mi? Mist meg utólag sajnáltatod magad? Merd elmondani a csajodnak. Akkor leszel nagy. Így csak egy kis pöc*s maradsz. Vállald fel a tetteid. Azt is, hogy honnan van clamidyád talán.
febr. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beszéld rá a barátnőd, hogy verje ki valakinek, akárkinek!
febr. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!