Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek ha sosem derülne ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ha sosem derülne ki akkor kipróbálnátok fekete férfival?

Figyelt kérdés
febr. 26. 07:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Ez talán gáz dolognak számít vagy mi ?
febr. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem, mert nem vonzanak. De akit igen, az pedig miért titkolná? Azért ez nem egy olyan dolog, ami baj.
febr. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Én szexelnék fekete nővel. Nem régen nagyon megtetszett a metrón egy csaj. De amúgy az europid rasszú csajok gyakrabban tetszenek
febr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Miért lenne baj. Inkább ahogy észre veszem az a baj,hogy mindenki más véleménye alapján akar élni, illetve megfelelési kényszerben van.Mert el kell titkolni ha valaki swingerezik,vagy hármas szexet szeret, netán biszex (nő vagy férfi mindegy), vagy feketével vagy Mongol-al akár együtt lenni netán élni. Vagy aki csak szexkapcsolatot szeretne. De egy csomó dolgot lehetne ide írni. Ezért van kis hazánkban annyi depressziós mert egyszerűen nem tudnak megfelelni és nem mellesleg élnek le egy vagy fél életet hazugságban, boldogtalanságban. Nekem volt egy csaj ismerősöm akinek hatalmas vágya volt és a mai napig is az (20 éve), hogy egy gangbang buliban részt vegyen. Én csak annyit kérdeztem mi tart vissza hát mit gondolnak majd az emberek. Egy életünk van, most akkor másnak élünk vagy magunknak ahogy jól esik. Persze itt a társadalom is rettentő módon le van maradva az is látszik.
febr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Akkor is ha kiderülne...!
febr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem semmi szégyellnivaló nem lenne benne. Nem voltam soha fekete férfi közelében, de én lehet kipróbálnám, ha az élet úgy hozná.
febr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%
Igen
febr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
A magyar nők 99,9%-a szexuálisan undorodik a feketéktől.
febr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%
Ha fizetnének se kellene!
febr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%
Egy nagy néger dárda után nem gondolnám hogy valakinek ugyanolyan jó lenne egy fehér farok.
febr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!