Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek ha sosem derülne ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ha sosem derülne ki akkor kipróbálnátok fekete férfival?

Figyelt kérdés
febr. 26. 07:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Se néger, se arab, se egyéb barna náció nem érdekel.
febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog!
febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
44%
Számomra nem fontos szempont, hogy sose derüljön ki. Vágytam rá, kipróbáltam, nagyon jó szexuális élmény volt.
febr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%
Sosem érdekeltek a fekete férfiak, nincs benne semmi különleges. Ha mégis úgy alakulna, csak azért mert szimpatikus volt, azt meg nem tagadnám le, mert nem értem, mi szégyellni való van ilyesmiben. Nem bőrszín alapján válogat az ember...
febr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%

#14

Nincs benne semmi szégyellni való, de az is igaz, hogy igen, sok nő bőrszín alapján IS válogat, abban sincs semmi.

febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha sose derülne ki akkor sokan még lóval is csinálnák.
márc. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
64%
Ebben mi a rossz ? Ha akarok valakivel lenni akkor nem számít hogy kiderül e vagy nem
márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem, csak akkor ha kiderülne
márc. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!