Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anal Only szűz barátnőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anal Only szűz barátnőt lehetetlen találni?

Figyelt kérdés

febr. 26. 21:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem igen az esélye lehetetlen vagy még attól is kevesebb.
febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Gondolkozz már egy kicsit. Hát azok sem engedik javarészt análba akik nem szüzek. Akkor majd pont egy szűz lány fogja? 🙄
febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%
Régebben itt láttam egy kettőt.
febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
#3 Azok fiúk voltak, bro.
febr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Biztos lehet találni. Nyilván sokan nem fogják bevallani, főleg egy ilyen oldalon. De nekem sok ismerősöm van aki nem akarja a szüzességét oda adni, így inkább anális szexet csinálják a párjával.
febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

#5 ebből is látszik, hogy a férfiaknak a buta nők kellenek, mert azokat tudják kihasználni.

Értsd: ha análisan megb.szták, már nem szűz.

febr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
18%

#6 csak hogy értsd. A szüzességet a nők a szűzhártya elvesztésével kapcsolják össze. Sőt csak halkan súgom meg a legtöbb vallás is ezzel köti össze. Na már most akkor ennyi erővel ha a volt párom száját dugtam még mielőtt oda adta volna magát akkor már nem volt szűz. De,de az volt. Csak volt neki más típusú nemi aktusa .

Illetve ha már itt tartunk hacsak nem valami új tudományos tény bizonyítja, hogy a nők képesek szűzhártyát növeszteni az ánuszukba akkor tényleg való,hogy elveszti a szüzességét.

De maradjunk ezen az elven,ha a lábával vagy kezével veri ki a farkad egy nő akkor ezek szerint ő el is vesztette a szüzességét. Érdekes gondolat menet. Bár aztán lehetséges,hogy így van.

febr. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
Vannak ilyen lányok, de tény, hogy nem sok.
febr. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 gabor49 ***** válasza:
51%
vannak de kevesen
febr. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Igen #7. Rojtosra van k.rva a segglyuka, de ő még érintetlen. Értem, aha. A vallást meg ne keverjük már ide.
febr. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!