Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El mered mondani a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El mered mondani a szexuális vágyaidat a párodnak, vagy inkább magadba fojtod?

Figyelt kérdés
Amennyiben vannak a szexben olyan vágyaid amiket szeretnél átélni, meg tudod ezt beszélni a pároddal, vagy úgy vagy vele hogy úgy sem teljesítené azokat? Ha vannak mik ezek a vágyak, egyszerűnek teljesíthetőnek tartod őket, vagy már pervezebb vágyak ezek?

febr. 27. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem mondom el neki, mert lazább dolgokra sem tudtam rávenni,így már nem is fog teljesülni. F
febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Persze el merem idáig szerencsére elég perverz csajaim voltak
febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
El mertem mindig is, most is el merném, csak sajnos a hétvégén szakítottunk, és ez most nagyon rossz így egyedül. :(
febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Persze hogy el merem
febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
én bárkinek elmondom. a nemiség magánügy,nem közügy. elitélni senki senkit nem itélhet el semmilyen szexuális dolog miatt. amíg nem az utcán csinálják,senki nem szólhat érte semmit.
febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Én perverzebb vagyok, mint a barátnőm és vannak olyan dolgok, amikbe 100% nem menne bele. Viszont ezek miatt meg nem fogom lecserélni.
febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
32%
egy nem perverz nő senkinek nem kellene
febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig elmondtam ha valamit ki akartam próbálni. Majdnem minden vágyam meg tudom élni vele. N
febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig minden páromnak el mertem mondani. A mostani pasinak viszont nem. Kicsit sem nyitott a dologra. Egyetlen pózban hajlandó szexelni.
febr. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Elmerem mondani és teljesítjük is őket. Az ő vágyait is. :)
márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!