Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdekel a Swingerklub téma ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakaj kérdése:

Érdekel a Swingerklub téma , tudok mondani olyan helyet ami igénye és hasonló korosztály található mint én ?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok és már régóta érdekel a swinger téma de egyedül nagyon nincs bátorságom elmenni, próbálok kísérőt is találni, és az érdekelni milyen tapasztalatok vannak vagy melyik az a hely ahol igényesebbek az emberek és esetleg 20-25-30as korosztály is jelen van. Válaszokat előre is köszi

2023. ápr. 24. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, hogy tudsz-e mondani.
2023. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Mindjárt jön az 5+2-es majom.
2023. ápr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Látom nagyon mókásnak találjátok az autocorrect-et srácok
2023. ápr. 24. 22:05
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

#2 5+2-es majom jelen :D


Kérdező, mindenféle korosztály van a klubokban 20-asoktól az 50-esekig, kb. mint egy strandon (ott is van mindenféle korosztály). Ami változó a méret és hogy melyik klub, miben erősebb (na jó van ahol több a 30-as mint az 50-es, ill. inkább párok vannak, máshol meg erős pasitöbbség).


Kísérő... izé, bocs de olyan nekifutással nem nagyon fogsz találni hogy "lányok ki kísérne el" - nem túl férfias hozzáállás, kb. mint a szűzfiúk szánalomszexért puncsolása. Rázd helyre a tökeidet és jelentkezz be! (szóló pasiként mindenhova be kell) Ne hari, de tényleg azt várod, hogy majd egy nő levigyen magával, ott jól rádvesse magát, sőt még más párokat, nőket is odahívjon?

2023. ápr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
#4: Látod, erre kihagytad az 5+2-t. :D 2-es
2023. ápr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
#5 mivel most nem volt releváns a kérdés szempontjából :)
2023. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem muszáj nekem női kísérő amúgy hetero vagyok nyilván egy női kísérő sokkal jobb meg előnyösebb se nekem faszi is jó csak h ne egyedül menjek el mert életemben nem voltam és akar egy pali tag is akinek van egy bevett helye vele elmegyek tud segíteni vagy valami🫡
2023. ápr. 24. 22:22
 8/14 A kérdező kommentje:
#4 melyik az a hely ahol jellemzőbb a 30as kor ?
2023. ápr. 24. 22:24
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
#7 bocs, de egy pasi miért akarna kísérgetni? 😂 A klubok ffi hetero helyek. Avagy azt várod kézenfogva tutujgasson és odategye eléd a p.nát, hogy na öcsém dugd meg hajrá?!
2023. ápr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen nehéz a pocsom és kene valaki aki elbírja és beteszi a csajba , nem emelhetek nehezet .. mit vagy befeszuve? Választ keresek nem oktatót
2023. ápr. 24. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!