Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az az összeg, amiért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az összeg, amiért megengednéd egy idegen férfinek, hogy ujjazással megspricceltesse a puncidat?

Figyelt kérdés

febr. 27. 18:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
kedves 9es. ha nem tetszik tiplizz tovább. A kedvedért fogjam be? neem nem. Szerintem fordulj a fal fele és sírj.
febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%
10es. S te ki vagy? A Valkelvaniai bíró?
febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%

És ha nem sikerül akkor mit csinálsz kérdező, visszakéred a pénzed? Vagy elégedett leszel azzal ha a csaj lehugyoz? 😆

Komolyan nem értem kik és mikben vannak, odamennél 100 vagy 1000 csajhoz, csoda lenne ha 1 azt mondaná hogy képes spriccelni.

febr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%

Akinek megengedem, annak nem kell fizetnie érte


20/L

febr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

6# De valószínű igen!


Leírhatnád a tapasztalataid a hitetlenek kedvéért😂😂😂😂

febr. 28. 00:01
 16/20 A kérdező kommentje:

13# Nem kell vissza kérnem nem kell, mert sikerül.


Nem hugy, de ok, a te fejedben az!


Persze, hogy 100 vagy 1000 csajból egy mondaná, hogy tud, mivel a többi még nem tapasztalta meg, hogy képes rá😉

febr. 28. 00:04
 17/20 anonim ***** válasza:
57%
Kedves 10es, te itt mindenkit kiosztasz,miközben te sem a konkrét kérdésre válaszolsz.De igen, van életem, köszönöm "kedves"kérdésed, feltűnően véded a kérdezőt..,akit közelebbről ismerek, és nem pénzért mutatta meg a technikáját.
febr. 28. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
31%
17# hát hogyne :)
febr. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
88%
Mindig, de MINDIG azok a pasik szoktak a legbénábbak lenni, akik kérkednek a tudásukkal.
febr. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés elég sok ellenérzést, váltott ki.Szerintem itt teljesen mindegy ki mit reagál, engedd el a témát kérdező, jobban teszed.Nők nem fognak fizetni ezért és nem azért mert el sem hiszik, hanem mert célzottan így inditasz, hogy mi az az összeg...? Már itt kiverted a biztosítékot sokaknál!
febr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!