Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ért már kellemetlen, kínos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ért már kellemetlen, kínos helyzet szex közben?

Figyelt kérdés
Amennyiben kerültél már kínos helyzetbe szex közben, mi volt az?

febr. 27. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Első barátnőmmel simogattuk egymást, csókolóztunk. Ő melltartó nélkül volt már, egy szál bugyiban, én alsógatyában. Amikor oda jutottunk, hogy belenyúlt az alsógatyámba és megfogta kb 10 másodperc után elélveztem, de ipari mennyiségben.
febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Amikor még otthon a szüleimmel laktam , nálam volt a barátom és édesanyám kopogás nélkül be nyitott a szobámba és be is jött. Ez a helyzet nagyon kellemetlen volt .
febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Második pasimmal suli után felmentünk lazulni. Persze szex lett belőle, de azt gondoltuk bőven a szülei hazaérkezése előtt vagyunk. Meg az ajtót sem zártuk be. Anyukáját az a látvány vágta arcul, hogy jólnevelt fia, a fejemet fogva kvázi dugja a szám.

Esküszöm szó volt róla, hogy este megyek csak haza, úgy, hogy valahogy áramkimaradást okozunk.

febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Ja, kiszakadt a gumi, hát az elég kellemetlen :D
febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Ránk nyitás volt házibulin meg amikor otthon laktam. Utóbbi eléggé kellemetlen volt, apám kiakadt, mert elég konzervatív. Pár napig csendbe voltunk egymás mellett, meg mondta hogy ne hozzak fel több pasit. Ott döntöttem el, hogy minél hamarabb elköltözök.

A házibulis esetnél egy ismerősöm nyitott be, nem különösebben érdekelt, egyből ki is ment, utána nevettünk rajta egyet és kész, szóba se került többé.

febr. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kutyapózban toltam a csajt, éreztem, hogy el fogok durranni, ezért kirántottam, hogy a popsijára élvezzek, de akkora volt a cucc sebessége, hogy a füle mellett zúgott el, és a kispárnámon landolt nagy része. :D

Röhögtünk egy jót, de azért utána inkább nem feküdtünk már arra a párnára… :P

febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5: mind ugyanazzal a pasival vagy mindegyik másik volt?


Nekem olyan volt, hogy a csaj kérte hogy élvezzek az arcára ha jön az inger. Dugtam, aztán ahogy kikaptam akkorát lőttem, hogy az első spricc telibe felment az orrába és retard fókaként elkezdett csapkodni, én meg egyszerre sajnáltam és tört ki belőlem a röhögés, annyira váratlan volt nekem is, mert nem szándékosan csináltam. Utólag persze ő is nevetett és happy end lett, de elsőre nem tudtam hogy fog végül reagálni. :D

febr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Fulár ***** válasza:
87%

17 éves voltam és egy csaj akivel haverok voltunk megfűzött,hogy buli utân aludjak nâla.Tényleg csak cimbik voltunk.Talân egyszer sem gondoltam râ mâshogy és azt hittem ő sem râm mert nem is nagyon voltunk egymâs esetei.

A szokâsosnâl jobban sikerült az este és alaposan be voltam sörözve.Még nâla is lekínlódtam egyet pedig már fullon voltam.És ő râm mâszott.És ezt nem tudom szebben megfogalmazni.Annyira be voltam mâr ba*"va,hogy nem âllt fel.Szegény akirmit is csinâlt vele max.fél ârbóc volt.Soha azelőtt nem jártam így.Még részegen is olyan kínos volt,hogy arra nincsenek szavak.

Aztan amikor rá pár napra megint talâlkoztunk még jobban égett a pofâm.

febr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég kìnos volt amikor egyszer szoptam a fiut és le mélytorkoztam, aztán nem csak a hányásinger jött,hanem egy kis kaja is. Nem hánytam, de feljött aztan vissza nyeltem.🙈


Kinosnak ereztem azt is mikor a palinak le lankadt szex kozbe. Vagy puncipuki. Vagy amikor a srac 3 lokes utan elment.10 mp se volt. Ilyenek.

febr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Csak apróságok. Minden punci fing kínos pl. Volt, hogy ahogy pózt váltottam, hozzácsapódott a hasam a lábamhoz és megkérdezte a partner, hogy mi volt ez, de nem mertem bevallani. XD

Aztán pl. volt, hogy fordított lovaglónál asztalon támaszkodtam és elcsúszott, ezért közelebb akartam húzni, de megütötte a partner lábát.

Szóval sok bénázás előfordul, de ez van...

febr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!