Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szoptatok már 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szoptatok már 2 farkat egyszerre/felváltva? Ha igen, milyen élmény volt? Ha nem, kipróbálnátok? 😉

Figyelt kérdés
Ha volt már részed ilyenben, és van kedved, a sztorit is leírhatod röviden, hogy spontán volt vagy tervezett, kik voltak a srácok, hol történt a dolog, hová élveztek, mennyire volt izgató számodra 2 dákót szopni egyszerre, stb.

febr. 28. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerre nem,az hülyeség,egymás után csináltam.
febr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Előfordult. Privátokra válaszolok.
febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Még gimis koleszban, akkor nagyon tetszett.
febr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Harmasban igen. Persze nem egyszerre, hanem felváltva, vagy amikor az egyik dugott hátulról, a másikat kényelmesen tudtam kenyeztetni.
febr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Azt hittem az ilyen lányok (amatőr) csak a Goldengate.hu oldalon vannak.
febr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is hasonló volt mint a 4-esnek. Tetszett.
febr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Igen volt többször is ,legelőszor 18 évesen egy házibuliban 23/l
febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Felváltva igen
febr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, többször hármas alatt. Csak olyan férfi/ak kell, aki nem undorodik attól, hogy egy másik férfi farka hozzáér az övéhez, illetve szoros testkontaktusban van a két (meztelen) ffi, hogy esetleg a testnedveik cserélődnek, geczit cserélnek stb.

Ha erre a két ffi. nem vevő, akkor max felváltva lehet, vagy egyik kézzel, a másik szaájjal


28N

febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Felváltva, előjáték közben.
febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!