Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rövid fitymafék illetve enyhe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid fitymafék illetve enyhe szűkület okozhat gondot szexnél?

Figyelt kérdés
Pontosabban nem is az hogy gondot, hanem hogy ezeknél nem lesz olyan élvezetes a szex?

febr. 28. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon könnyen sérülés lehet a vége, meg amúgy is kellemetlen tud lenni. Érdemes megműttetni.
febr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
febr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 Épp ezen gondolkoztam. Többször olvastam hogy metélten jobb a szex.
febr. 28. 11:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Férjmenkek volt, kutyában bevadultunk, mozogtam én is, ő is erősen és nagy ordítás, vérzett neki, elszakadt a fityma féke, ott figyegett a bőr és dőlt belőle a vér. 10-15p mire elállt és rohadtul fájt neki, bementünk a sürgősségire (éjjel volt, ünnepnap) és ott behívták az ügyeletes urológust, megnézte, ellátta egy kis műtőben.
febr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Kep?
febr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Még mit nem....pervi...
febr. 28. 12:36
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Ritka igénytelenség fitymaszűkülettel vagy rövid fékkel élni, amikor egy minimál beavatkozással orvosolható.
febr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha megvolt az akció írd meg, hogy mi lett!
febr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg gyárilag rövid a fityma, és nagyobb a makk. Csajomnak tetszik, pedig igazából eleve nincs is fitymám, csak minimális. Én azt sem tudom milyen lenne, ha lenne, mert 15 éves korom óta egyre kisebb volt a fitymám.
márc. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!