Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy péniszűeknél gyakorik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy péniszűeknél gyakorik a fityma szűkület és, vagy fitymafék rövid?

Figyelt kérdés
Vér péniszem van és hát elég nagy. Mióta rendszeres szexuális életet élek volt egy részleges fitymafék szakadásom akkor pihentetni kellett 1 2 hétig és azóta fitymaszűkület is lett. Az urulógus azt mondta ,hogy a pénisz bőre nehezen visel a hirtelen térfogat változást és attól van adott rá krémet ha nem sikerül lenyújtani és zavarni fog a szexben valószínű hogy körül kell metélni amit nem szeretnék de nagyon. Neogranormon egyébként valaki hasonó helyzetben valami házi gyógymód nincs ?

2017. nov. 7. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fürdesz próbáld meleg vízben és ha ott felállítod esetleg nyújthatod picit és egy idő után talán jobb lesz
2017. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A fizymaszűkület nincs kapcsolatban a pénisz mérettel. Nem azért alakult ki.

Egyébként mekkora?

2017. nov. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés.A meleg vízben való fokozatos tágítást ajánlották fentebb.
2017. nov. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nagy pénisznél a fityma bővület a gyakoribb :D
2017. nov. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
20/5 lankadtank 8 13 cm között mozog.
2017. nov. 8. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy azonnal a körülmetélésre kellene gondolnod kérdező, van most már orvos nélküli megoldás is, de nem házi módszer. A fitymaféktől is függ, hogy milyen a szűkületed, de a kettő különbözik, én úgy tudom. Ha nem tudod megoldani, orvoshoz körülmetélésre még nem akarsz menni, ha írsz privátban aki nekem megcsinálta, össze tudlak hozni vele, nagyon szép igényes munka lett, a fékem helye és a szűkületem helye is.:)
2018. szept. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csabah74 ***** válasza:
Nekem is jól jönne egy kis segítség, mert fityma szürkületben szenvedek
2022. febr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!