Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan partnered már aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan partnered már aki annyira élvezte a szexet, hogy szinte elájult?

Figyelt kérdés
Hogyan reagáltál erre, megijedtél egy picit vagy felizgatott ez? Mit csináltál vele, amitől ájulásig élvezett? Ez szinte csak nőknél fordul elő?

febr. 28. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Én csak hallottam az egyik szomszédomról hogy amikor dugta a csaját az majdnem elájult. Részleteket igaz nem tudok.
febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt
febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Igen volt. Mit csináltam vele? Hát dugtam 😅 de nem az én érdemem (csak tettem a dolgom), Ő egyszerűen ilyen volt, 150%-ra átadta magát az érzésnek és eszméletvesztés közeli állapotba került úgy kb. a 76. orgazmusa után.
febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
3. Nőkènt èn is ilyen vagyok. Azzal a különbsèggel, hogy amúgy nem volt sok tapasztalatom, nehezen lazulok el, de ha egyszer eljutok odáig, (a megfelelő partner karjaiban) aki tud vezetni, hogy át tudjam adni magam az èlmènynek ès a partneremnek, akkor szinte egy teljesen más tudatállapotba kerülök, szinte mindent ösztönből teszek ès gyakorlatilag nincs megállás az ájulás közeli állapotig.
febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

#4:

Sokszor volt már ilyen?

febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
A sokszor, az gondolom egy szubjektìv dolog. Ahányszor időt tudtunk szakìtani rá.
febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%

Álltalában minden partnerem


Volt aki közvetelnül a behatoláskor szinte eszméletét vesztette


De csak azért mert xxl size a farkam

febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
#7 ilyen sűrűn szokott elájulni a markod? 😅
febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
#4- Hűha,baromi izgató effélét olvasni egy nőről. Hirtelen vágyom rá hogy a karjaimba szorítsalak, és kéjes nyögdécselésektől tarkítva megcélozzuk az orgazmus eme hegy csúcsát, amelyen ez az érzés a jutalmad. Persze lehet hogy csak dombra hágnánk, de részemről megér egy próbát( már ha nem vagy csúnyácska)
febr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10%
Volt. Egy. Sokáig dugtam fullba és ő sorozatélvező volt.
febr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!