Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lányok, masztiztatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, masztiztatok már nálatok 20-25 évvel idősebb pasikra gondolva?

Figyelt kérdés
Pl egy jó pasira, akit a strandon utcán metrón láttatok?

febr. 28. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Igen, privit nem kérek, köszönöm.
febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Igen; Tom Hiddleston és Ben Barnes, huh...

(Nem kérek privátot, van párom.)

febr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanítványom (lány) bevallotta, hogy gyakran megtette az óráim után, délután annak idején középiskolában. Az események és a beszélgetés között röpke 14 év telt el. Egyébként 22 évvel vagyok nála idősebb. Tavaly beszélgettünk egy bálban és akkor mesélte el, mondjuk biztos az is segített beszédben, hogy nem volt józan, amíg kint cigiztünk. De a sztori megállt itt. Semmi egyéb részletet nem tudtam meg.
febr. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan igen, mert anno 32 évesen belebotlottam egy 13 éves lányba - akkor még nem mondta hogy még csak annyi - és egyszer videochat közben arra lettem figyelmes, hogy kissé kevesebbet beszél, meg izgatottabbak lettek az arckifejezései, és a kezeit sem látom, csak hogy a képen kívül mozog.

Aztán egyszer egy halk sóhajtása gyanús lett, és mikor megkérdeztem mi volt az, akkor bevallotta hosszú faggatózás után, hogy izgatta amiket mondtam, ezért közben magához nyúlt titokban és épp orgazmusa volt.

Ledöbbentem. Szerintem nem is mondtam semmi olyat amúgy. :D

febr. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!