Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szex közben elélvezni?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Eddig 3 fiúval feküdtem le. Egyiknél sem sikerült elmenni csak ha a nyelvükkel elégítettek ki. Az utolsó srác a barátom már 2 éve, nagyon jó vele a szex végig élvezem de még sosem volt hüvelyi orgazmusom és nagyon kíváncsi lennék milyen. Sajna konfliktusunk is volt már ebből. Velem van a baj?

febr. 28. 23:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%

Hat ha no vagy akkor nem is fogsz

A szex az a férfiről és a férfi orgazmusrol szól

febr. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
Vagy képtelen vagy a hüvelyi orgazmusra es nem kap elég ingert a csiklód, vagy szimplán mindhárom béna volt és nem értett a szexhez kicsit sem!
febr. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt konfliktus?! Nem tehetsz róla, hogy így működsz. De ha még ezzel stresszel is a párod, a végén más orgazmusod sem lesz.

N40

febr. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút igaza van 13-asnak. Engem is ez a rész fogott meg, ilyen helyzetben nem helyezhet nyomást rád, mert ez pszichés dolog is, nemcsak szervi. Épp ellenkezőleg, segítenie kell a nyilvánvaló testi részen túl lelkileg is. Ezt beszéld meg vele, mert fontos. Ha ebben nem lesz változás, akkor ezerszer nehezebb lesz, ami a kapcsolat jövőjét is alááshatja.
febr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen sajnos az elején mondta hogy eddig nála minden nőnek sikerült elélveznie és nem érti én miért nem tudok, szóval ez kicsit zavart..


#11 erre inkább nem mondok semmit, szánalmas.

febr. 29. 10:07
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Azert kedves kérdező, ezt kezeld fenntartással. Abból kiindulva, hogy a jelenlegi partnerem kezdetben simán élvezésnek hitte azt, hogy nyögök és teljesen beindulok aktus közben, szorítom a parnát, lepedőt, stb., úgy vélem, a férfiak könnyen félreértik a nők jelzéseit. Ebben a nők is hibásak persze, mert abban a hitben hagyják a partnert, hogy ez biza orgazmus volt. Ő is kb. azt hitte, sorozatélvező vagyok, sőt egy régi exem is az elején. S nem tapasztalatlan férfiakról beszélek. Természetesen én ezt tisztáztam velük, igyekezve nem rombolni az egójukat, mivel tudom, hogy nem rajtuk múlt, nekem egyszerűen nincs hüvelyi orgazmusom, magamnak sem tudom előidézni. Szóval nem olyan biztos az, hogy minden partnere elélvezett a farkától.

N40

febr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

A nőknek sokkal több minden kell egy orgazmushoz, hogy mint egy pasinak. A pasiknak csak úgy jön, de a nőknek sokszor tanulni kell a saját testüket.


Javaslom elolvasni az Úgy ahogy vagy című könyvet. Részletesen taglalja a női pszichés működést a szexualitásban. Sokat tudsz belőle tanulni.

febr. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!