Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka hogy teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka hogy teljesen egyformán látok minden nőt az ágyban?

Figyelt kérdés
Volt extrém elhízott csúnya nő ugyanolyan jó de inkább semleges volt nekem az ágyban mint amikor ilyen full bombázónak mondott nővel voltam
febr. 29. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Extrém szexhiányod lehet. Olyasféle, mint a nőknél a nimfománia.
febr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

2 dologra gondoltam, az egyik véglet hogy nem nő hanem pi_a kell neked. A másik véglet hogy kezdesz felnőni, nem feltétlenül attól lesz jó vagy rossz valakivel a szex, hogy mennyi túlsúly van rajta. Vagy/és a számodra elsőre csúnya nőben is volt valami vonzó.

Duci nővel is lehet irtó jót szexelni, meg vékonnyal vagy éppen atletikussal is olyat, amiből nem kérsz többet. :D

febr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság hogy az évek alatt valahogy én is azt tapasztaltam meg,hogy ilyen futószalag effektus alakult ki a nőkben. Sok alkalmi kapcsolatom van, és sajnos valahogy mindenki kezd olyan lenni mint egy darab fa. A szopás is olyan ,hogy kb gyere essünk túl rajta unott arccal. Igazából mintha egy kell és ennyi felfogást lenne. Pedig aztán soha nem volt kényszer semmi sem felőlem és kötelező sen.
febr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!