Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőktől kérdezem; érzésre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezem; érzésre milyen egy nagy és milyen egy kicsi pénisszel rendelkező partnerrel szexelni?

Figyelt kérdés
febr. 29. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sosem mértem a centiket.

De olyan volt, hogy extra kemény volt 2 órán át és nehezen ment el és olyan is akinek a gumit nem tudtam felhúzni vagy nem tudtunk pózt váltani, mert azonnal lelankadt.

Akkor melyikkel jobb a sex?

febr. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a nagy néha tudott fájni, hátulról abszolút nem is tudtuk csinálni emiatt.

Az átlagos méretű exemmel pedig ment minden póz, pedig dundibb volt. Nekem csak ennyi volt, ami különbség.

febr. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, mennyire kicsi a kicsi… kis farokkal bizonyos pózoknál nem lehet érezni semmit, mert nincs bent elég mélyen, plusz ki is csúszhat könnyen. Ezt mondjuk lehet kompenzálni nyalással, de valljuk be, jó érzés, ha kitölt/megtölt teljesen.
febr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A nagy teljesen kitölt, de tud fájni is. Ha meg túl kicsi, akkor csak bizonyos pózokban tudom érezni.
febr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

#2


Centik neked nem számítanak, de az átlagos méretű mégis csak az exed volt :)

febr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!