Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám minél gyorsabban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám minél gyorsabban elveszíteni a szüzességemet ? Istenre esküszöm bármelyik nőnek odaadom aki 30 év feletti!

Figyelt kérdés

Nem volt még párkapcsolatom

Igazság szerint jóképű se vagyok se az a kidolgozott testű. Visszahúzódó vagyok mivel mindig visszautasítottak a nők mivel nagyon kövér és ronda kinézetű voltam így nem mertem feléjük közeledni.

Ezért van hogy most olyan sokszor lehangolt és szomorú vagyok az öngyilkosság is sokszor megfordul a fejemben pont emiatt hogy 36 évesen ezt a nyomasztó terhet kell magamban cipelnem . Annyira megvisel ez mentálisan


Viszont egy pozitív változás

azért történt ugyanis sikerült kemény diéta által 44 kg-tol megszabadulnom



#Nyomasztó teher
febr. 29. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van az a pénz amennyiért ezt megoldják.😉
febr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Prosti.
febr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Tökmindegy.Továbbra is béna leszel a szexben,felejtsd el a nőket,úgyis reszeltek ennek a fajnak.
febr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És mitől lesz az neked jobb? Maximum majd elmondhatod magadról, hogy nőben járt a fütyid. Ez így önmagában tök jó (szóvicc), csak kb. senkit nem fog érdekelni, senki nem fog gratulálni, elismerni. A fizud se lesz több tőle, és az adót is ugyanúgy kell majd fizetned. 🙄
febr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tök gáz azon görcsölni,hogy nem akarsz szüzen meghalni, mert utána rá fogsz jönni, hogy a kezed is van elég jó,hogy elélvezz,nőkkel meg csak a gond van. 🤣
febr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Férfi "szüzesség" értéktelen.
márc. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ezt csak azt tudja aki későn veszti el. Persze nem jár érem érte, sem kitüntetés, de lelkileg igenis nagyon megnyugtató tud lenni, csak a tudat, hogy ez is megvolt!

Higyjétek el, sokat segíthet a mentális egészségén, tapasztalatból tudom....

márc. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!