Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért kell minél hamarabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell minél hamarabb elveszíteni a szűzességet?

Figyelt kérdés

Tudom, sőt biztos vagyok benne, hogy ez egy megosztó kérdés lesz és sokan nem fognak egyetérteni velem, de muszáj ki beszélnem magamból.


Szóval azt nem értem, hogy "az első szex ráta" miért megy évről-évre lejjebb? Miért kell akkor elveszíteni, amikor még cseppet sem áll készen az ember?


Itt vagyok én, aki még szűz, de nem is tervezem egy jó ideig elveszíteni a szűzességem.

Társkeresőn is olyanba botlok, hogy beszélgetek egy fiatalemberrel és kiderül róla, hogy már rég volt anális együttléte, de jobbára azért, mert "jaj de menő leszek, ha minél hamarabb veszítem el."


Abszolút nem értem miért engednek a társadalmi nyomásra. Magamból kiindulva ha lesz is párom (mert még semmilyen kapcsolatom sem volt.) Akkor is csak minimum fél év után jöhetne az, hogy le is feküdjek az emberrel, de inkább egy év múlva. De 10 emberből 10 erre képtelen, mert a komoly kapcsolat az megvetendő és egy "luxusxikk"


Mielőtt még jobban felhúzom magam itt abba is hagyom.

Ti mit gondoltok a témáról?



2020. ápr. 15. 21:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Várj. Kitalálom... Még nem vagy 20, vagy alig múltál 20.

Nyugi! Nagyon sokan megtartják a szüzességüket és mindig van olyan réteg is aki úgy gondolja, hogy már elég érett, van aki tényleg elég érett, van aki ahogy írtad, ettől érzi magát menőnek és később esetleg megbánja, (vagy nem).

Mindenkinek szíve, joga eldönteni. És k*rvára senkit nem érdekel, hogy ki mikor vesztette, vagy nem vesztette el.

Aki elég érett, az nem foglalkozik ilyen kicsinyes apróságokkal.

Ha elvesztette, ha nem, nem lesz egyik se kisebb a szememben.

Az ő dolga. Nem vetem meg érte, bárhogy is gondolkodik a szüzességről. Szerintem magánügy.

2020. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más. Fogadd el. Miért baj ha ők máshogy látják? Van aki szerint vannak UFO-k mások szerint nincs.
2020. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nyilván magánügy, de egy esetleges ismerkedésnél ha előkerül ez a kérdés, akkor nyilván nem tagadható le ez az egész, mert menet közben úgyis kiderül, de szerintem akkor is "gáz" hogy egyre kisebb ez a szám, amikor megvolt az első alkalom, ami aggasztó, mert például egy 13 éves még testileg nem érett, de szellemileg végképp nem. (természetesen tisztelet a kivételnek!!) És ennél a példánál maradva egy 13 éves cseppet sem tudja mit, hogy kell csinálni és az első alkalom pont, hogy nem emlékezetes lesz, hanem egy csúfos "vereség"
2020. ápr. 15. 21:52
 4/20 A kérdező kommentje:
Kedves, kettes! Azért baj, mert egy gyereknek még nem kell szexelni, mert nem az ő dolga még ez. Akkor jön az én kérdésem: miért nem tud 18 éves koráig várni? 🤔
2020. ápr. 15. 21:54
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Nekem sem volt még fiú, mert rettenetesen idegesítenek, hazudnak mindenről. Az viszont nem érdekel, hogy elvesztette-e vagy nem. Ők dolguk. Ellenszenves, hogy minden a szexről szól, de nem foglalkozok velük. Az is túlzás, amit te írsz. Minek kell egy évet várni. én ha találkoznék olyannal, aki bejönne és én is neki, szerintem pár tali után ki lehet próbálni.
2020. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Már ne is haragudj, de akkor te szexmániás vagy! Maga a szex érzelmeken alapuló dolog. Nem tudsz érezni az iránt semmit, akivel egyszer, kétszer találkoztál, ez nonszensz nagyon. Illetve pedig aki szereti a másikat igen is tud várni egy évet, mert nem erre épül egy párkapcsolat.
2020. ápr. 15. 22:04
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

1#-es vagyok. Oké. De szerintem az az ő dolga, ha 13 évesen elveszíti. Kit érdekel. Az meg szerintem nem igaz, hogy egyre fiatalabban, veszítik el. Mindig volt ilyen és olyanok is mint te, akik ezt megkérdőjelezték, hogy normális e ez így.

Másrészt, nem biztos, hogy nem elég érett egy 13 éves. Persze láttam, hogy írtad, szerinted is lehet kivétel, de azért menjünk csak vissza pár száz évet.

Akkoriban 13-14 évesen férjhez adták a lányokat és 18- 19 éves korukra olyanok voltak a lányok, mint ma egy középkorú nő (legalább is szellemileg).

A korszellemnek a megfelelően ez teljesen normális volt akkor. Az jelentette az érettséget, hogy meg jött e a lány első vérzése. Gondolj csak bele. Neked mikor jött meg az első? 11- 12 évesen? Kemény világ lehetett. Mégis volt élet a középkorban. Felnőttek a lányok és a fiúk a feladathoz.

Szerintem nem korban, vagy években kell mérni az érettséget, bár ezzel önellentmondásba kerülök az előző kommentemmel, :D hanem szellemi szinten.

2020. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Kedves egyes! Inkább hagyjuk a középkort. Sok szempontból is egy nonszensz korszak volt, de akkor reagálnék, amit írtál: egyrészt, ha a higiéniás szokások lettek volna (értem ez alatt, hogy naponta fürdenek, külön vízben nem egymáséban, hajat mostak volna stb) akkor nem kellett volna olyan hamar férjhez adni... De ez is milyen dolog már, hogy a szülő mondja meg ki lesz a lánya/fia választottja, ilyen nincs, nem a szülő beleszólása ez.


Plusz azzal egyetértek veled, hogy nem években mérendő a szellemi intelligencia, de sajnos a legtöbb tízen évesnél (tisztelet a kivételnek!!) Egy marék molylepke is okosabb.

2020. ápr. 15. 22:16
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell.
2020. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

1#-es vagyok. Oké de ezzel elmész egy olyan irányba, hogy mit kellett volna a középkorban... Nem ez volt a kérdés. És a múltat nem lehet megváltoztatni. Eltérsz a tárgytól. Mint mondtam: Felnőttek a feladathoz.

A szellemi érettséggel kapcsolatos hivatkozásodra, meg már válaszoltam az első kommentemnél: Ő dolga! Mit foglalkozol vele? Ha ő így látja jónak akkor mi dolgod vele? Légy inkább boldog a "tudattal", hogy te jobb ember vagy nála, mer ugyebár te ezt gondolod. Oké elfogadom. Te jobb embernek gondolod magad. Én nem így gondolom, de a te álláspontodat úgysem tudom megváltoztatni, ahogy te se az enyémet. Ennyi. Így működik a világ.

2020. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!