Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves hölgyek! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek! Szerintetek szexet kellett volna kezdeményeznem?

Figyelt kérdés

A napokban áthívott a szomszéd csaj, hogy nézzem meg a mosógépét.

Egy szűk, vékony, most divatos nadrágban volt és egy bő, nagyon kivágott pólóban.

Úgy mutogatta a mosógépét, úgy hajolgatott, hogy sok pillanatban tisztán beláttam a dekoltázsa felöl és tisztán láttam a mellét. Néha meg a fenekét néztem amikor szintén behajolt a gépet mutogatva.

Létezik, hogy nem tudta, hogy kilátszik a melle szinte teljesen? Vagy, hogy a fenekét nyomja az arcomba?

Szerintem neki is tudnia kellett, mert sokszor volt olyan behajlása ahol láttam a mellét.

Szerintetek rá kellett volna mozdulnom, lehet szexelni akart?

Vagy túl gondolom?

(egyébként van barátja, de csak havonta kb. egy hétvégét tölt nála, mert külföldön dolgozik, viszont a csaj terhes, ezt már mondta régebben, elég fiatal a csaj kb. 25 éves)


márc. 1. 10:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
37%

Bro' mondták már neked, hogy ha dugni akarsz akkor ne a szemeidet meregesd hanem KOMMUNIKÁLJ?! Egy nő sem fog leteperni, hanem elkezdesz vele diskurálni erről-arról, finoman a szex felé terelve a szót, s figyeled a szemeit. Még a teljesen egyértelmű eseteknél is ez jön be.

Ja amúgy 99% hogy a csaj nem akart tőled semmit! Csak te gondolod túl a storyt.

márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

#3

" ...finoman éreztethetted volna vele, hogy bejön neked ez a szitu, aztán max nem lesz belőle semmi és egyértelműen nem is történt olyan dolog, ami miatt rosszul kellene magadat érezni"


Csak ilyen ott nem jutott eszembe, hogy ne legyen egyértelmű, hogy megdugnám, de azért adjak olyan jelet, ha ő is akarja akkor mehet ..., és főleg az volt a gond, hogy nem tudtam, hogy direkt csinálja és akar is valamit vagy csak véletlen mutogatja a mellét és rakja az arcomba a fenekét.

márc. 1. 13:57
 13/23 A kérdező kommentje:

#11

Igen kicsit dumálni, terelni kellett volna, akkor lehet egyértelműsödik a helyzet.

márc. 1. 13:58
 14/23 anonim ***** válasza:
#13 s most utólag mit kezdesz ezzel az infóval? Legközelebb ha bárhol máshol "szituba" kerülsz ugyanúgy nem csinálsz semmit csak utólag lamentálgatsz rajta?
márc. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Huu, mekkora kanok vannak itt, osztjak az eszt a kerdezonek, ok aztan megcsinaltak volna a csajt a toketlenkedes helyett... Gondolom azert rontjatok itt a levegot, mert eloben is ennyire frankok vagytok!😅
márc. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Lazy Lover ***** válasza:
Gondolom így mutatta mi a baja a mosógépnek 🤣. [link]
márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
70%
#15 igen, mosógép-szerelő vagyok, minden nap lengén öltözött kiéhezett háziasszonyok várnak akik rögtön dugnak két mondat után 😅😅😅
márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
oversize most a divat, nem a skinny nadrág
márc. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem pl. annyit kellett volna mondanod, hogy: "Az megvan, hogy így tökéletesen látom a melleidet!?"


Az ezt követő reakcióból kiderült volna egy pillanat alatt.


Így még nyomulásnak se mondhatta volna, ha "véletlenül" nem tudta...

márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

#19

Ez nem lett volna nyomulás az biztos, de így lehet, hogy úgy mond kicsit sértésnek vette volna a csaj, tegyük fel azért csinálta, hogy rámozduljak, de egy ilyen kérdés után már lehet nem is akart volna semmit.

Ennél szerintem finomabban kellene, de sok jó ötletem nincs az igaz.

márc. 4. 10:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!