Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek 12 cm pénisz elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 12 cm pénisz elég egy nőnek?

Figyelt kérdés
Nekem ekkora, viszont ha nem fekszem hanem állok akkor valamivel kisebb. Gondolkoztam már róla, hogy megkérdezem mit gondolnak róla, de random képeket nem akarok senkinek küldözgetni, hisz parasztság.

márc. 1. 15:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
35%

Az enyém 15, és kivétel nélkül az összes lánynál (és nagyon sok volt) az volt, hogy ez a felső határ, maximum ekkorát bírnak el, de inkább kisebbet szeretnének. Sok volt, akinek kifejezetten fájt amikor tövig nyomtam, és inkább azt kérték, ne tegyem be teljesen.


Szóval, a tiéd szerintem tökéletes lesz a nők többségének.

márc. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
Nekem kicsi lenne, 15-6 cm a tökéletes.
márc. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
6%

A szájába és a popsijába elég. A puncijába meg vegyél egy 20 centi körüli felcsatolhatósat, és azzal intézd el.

Azzl tudod őt kényeztetni végkimerülésig.

A nők szeretik az orgazmust 3-4× átélni.

márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
23%

Csak saját példa: 18 centi hosszú, 14 centi kerületű farkam van, ami minden statisztika szerint elég nagynak számít már elvileg. A normál gumi feszülve megy rá, kényelmesebb egy MySize inkább. Még fiatal vagyok, de elég sok csajjal lefeküdtem már, és eddig összesen kettő volt olyan, akinek túl nagy voltam, de csak bizonyos pózokban.


Megfelelő előjáték után szinte minden normál huszonéves csaj tövig tud venni egy ekkorát kutyapózban, vagy misszionáriusban. Általában kapok rá dícséreteket, hogy jó méret, meg elég nagy, de több olyan is volt már, amikor semmi meglepettség nem volt, természetesnek vették, hogy ekkora és bírták keményen. Volt egy csaj aki, amikor szóbakerültek a méretek, és mondtam, hogy azért az enyém már a nagy kategória, ő csak röhögve azt mondta, hogy akkor ezek szerint eddig biztos szerencséje volt, mert kb ekkorákkal találkozott eddig, vagy nagyobbakkal.


Nem akarom elvenni a kedved, de manapság sokaknak már az átlagos is kicsinek számít. Ne higgy a 11-esnek, mert a lányok többségének egy 18 centis sem okoz semmi problémát amíg nem alkarnyi vastagságú, nemhogy egy átlag 15 centis. Szóval igen, sajnos a 12 centi, főleg ha átlag alatti vastag, az nagyon kevés egy átlag csajszinak. Sokat kell kísérletezgetned, keresgélned míg találsz olyat, aki vagy nagyon szűk, vagy nem érdekli a méret, vagy képes elfogadni így, ennek ellenére. Sokszor a legkisebb csajok bírják a legjobban a nagy farkat, de az ázsiai lányokat tudom ajánlani, szerintem szűkebb a puncijuk, tapasztalatom szerint. A fent említett két csajból az egyik nekem vietnámi volt, és be sem fértem a farkammal, nem is folytattuk tovább az ismerkedést.

márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!