Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányokhoz szól a kérdésem: ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokhoz szól a kérdésem: ha a barátotokat nagyon felizgatná, hogy nyalják a talpát, akkor megtennétek neki?

Figyelt kérdés
márc. 1. 19:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
24%
Nekem pedig a b*zulás aberrált dolog, te pedig arra vágysz. Akkor most melyikünknek van igaza??
márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
88%
Nekem, mert te mondtad, hogy merni kell felvállalnunk a vágyainkat a párunk előtt, és én bizony érzéki homoerotikus szexet szeretnék látni a páromtól.
márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
72%
És a 2 férfi 1 nő édeshármas még mindig egy szexuális dolog, az izzadt lábak szürcsölésének meg mindig köze nincs a szexhez és egy orvos elmegyógyba záratna ha meghallaná.
márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
47%
Rendben van, de akkor mi jogon szólod le a másikat, amikor ő is csak ezt teszi?
márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
#13 nem tudom eldönteni melyiktől kerülget nagyobb hányinger egyébként, nagyon egyéni dolog. Viszont nem állok neki minden egyes embert nem normálisnak nevezni, akinek nem merül ki a szexuális élete a misszionárius pózban.
márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
76%
Mert egyik szexuális vágy és baromi élvezhető, a másik puszta aberráció, szexuális töltet nélkül, + beledöglesz a fertőzésbe.
márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
15%

#16 Vannak bajok úgy látom. Az, ami téged izgat, mást kifejezetten taszít. Ezt minden normális érzelmi és intelligencia szinttel rendelkező ember elfogdja. Te ezek szerint nem ütöd meg a mércét.

Nem nem fogom megérteni a melegket, a sok különböző fétist én sem, sőt rosszul vagyok néha a gondolatától is. Ezzel szemben, amíg másokat nem bántanak vele, addig tökéletesen hidegen hagy, ki mit csinál az ágyban otthon, nem állok neki nyilvánosan fröcsögni. Csupán azért, mert én meg másra izgulok.

Nem, nem fogunk dűlőre jutni, mert nem is akarod megérteni, amit írok

márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
23%
Izgat a melegszex, mert az szex. Akit a talpnyalás izgat annak defektes az agya. Értelmes nő úgyis kidobja az ilyet, így csak az inceleknek járnak beteg dolgok az agyába.Punktum.
márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
47%

#18 Egy darab êszérvet nem hoztál fel a vita során, egyet sem. Ugyan azt a két mondatot ismétled. Nem tudtál még csak gondolkodóba se eljetni, hogy más legyen a véleményem.

Mint írtam, alacsony az EQ szinted, de ezek szerint az IQ szinted is. Dolgozz ezen, ha jót akarsz magadnak.

márc. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
28%

Mintha te hoztál volna észérvet, bár neked nincs, neked a mentális képességeid a talpnyalásig terjednek.


A kérdés meg az, hogy mit szólnának a lányok ha kiderülne, hogy egy ilyen defektes, aberrált, nárcisztikus pöts a csávójuk:


A válasz: repülne.


Vita lezárva.

márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!