Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányokhoz szól a kérdésem: ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokhoz szól a kérdésem: ha a barátotokat nagyon felizgatná, hogy nyalják a talpát, akkor megtennétek neki?

Figyelt kérdés
márc. 1. 19:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

#20 mint mondtam, undorodom ettől a fétistől, ahogy a meleg tevékenységektől is. De ettől nem leszel se te undorító féreg mert ilyeneket csinálsz, sem a kérdező, mert olyanokat.

Ha nem érted meg (de hát nem is akarod megérteni), amiről írtam, az a te szegénységi bizonyítványod.

márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
Vagy talán a te talpadat akarja nyalogatni az összes ilyen fétises ember? Ezért zavar téged ennyire? Tán zaklatva vagy minden áldott nap?
márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

"A talpnyalás meg tényleg aberrált dolog, mivel az nem intim rész,"


Attól függ, kit kérdezel. Nagyon érzékeny zóna.


"kb.semmi köze a szexualitáshoz, és sem izgató-sem élvezeti értéke nincsenek."


Haha, látszik, hogy nem voltál még a fogadó oldalon. AZ én barátnőim teljesen felizgultak, amikor csináltam nekik. Ha fejben túl tudod tenni magad azon, hogy "láb" (ami látom, neked nem megy), akkor nagyon izgató tud lenni.


"Viszont olyan szinten bacitanya, hogy a híres-neves fürdés után is beledöglesz ha megnyalod"


Akkor nekem már nagyon sokszor meg kellett volna halnom, mégis itt vagyok. Elárulom, a fenék meg a nemi szervek sokkal nagyobb bacitanyák.

márc. 1. 21:52
 24/26 anonim ***** válasza:
54%

Miért engedik ennyire elfajulni ezt a topicot én nem értem.

Mik ezek a gyomorforgató kérdések egymás hegyén hátán?

Nem lenne ilyen pasim egyértelműen...🤦‍♀️

márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
80%
#24 ha ez neked gyomorforgató, akkor olvasgass még egy kicsit az oldalon. Számomra például sokkal undorítóbb és hányingerkeltőbb a napi kismillió megcsalós, átverős, lehúzós, kihasználós kérdés.
márc. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
26%
Aki ilyet hajlandó megtenni az nem nő
márc. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!