Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek megcsalom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalom a barátom azzal ha megengedem egy másik srácnak, hogy csókolgassa a lábaim, és kinyalja a puncim és a fenekem? Más nem lenne. N/28

Figyelt kérdés
Régóta izgat milyen lehet dominálni egy fiút. A barátom sajnos nem nyitott erre. Van viszont egy másik fiú aki totál belém van zúgva hosszú ideje, és bevallota nekem hogy szubmissziv. Szóval vele megcsináltathatnám.

márc. 2. 17:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
47%
megcsalásnak megcsalás, de szerintem csináld. a srac is nagyon nagyon halas lesz
márc. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
77%

Megcsalás, igen. De ha ilyen vágyaid vannak, akkor nem érdemes elfojtani.


F

márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Suetonius ***** válasza:
90%
Maradva a kérdésnél: képzeletben fordítsd meg a szituációt. Megcsalás lenne, ha a pasidnak valaki csókolgatná a lábát, majd kiverné a farkát? :)
márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
37%

A megcsalás nem a testi dolgoknál kezdődik. Tehát igen, megcsalás ha így vesszük. De ha lelkileg ezt fel tudod dolgozni, nem lesz bűntudatod akkor ne hagyd ki.

Hasonlóban volt nekem is részem, páromtól nem kaptam meg a vágyaimat, egy fiú barátomtól meg igen, hát kihasználtam a lehetőséget

márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
97%
Abban az esetben nem megcsalás, ha elmondod neki, hogy mit szeretnél csinálni a másik sráccal, és van lehetősége dönteni, hogy ez neki belefér, vagy sem. Ha titokban a háta mögött csinálod, akkor megcsalás, és gerinctelenség. Ahogy te sem örülnél, ha a hátad mögött egy másik nő bármilyen formában szexuálisan kielégítené a barátodat.
márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
84%
Teged zavarna, ha a parodat szopna egy no es nyalna a testet es akarna vagyna erre a baratod? Ezt mind a hatad mogott titkolozva, sunnyogva. Kitudja lehet tobb is lenne...
márc. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
90%
Megcsalás testileg lelkileg, de tedd, valósítsd meg önmagad!
márc. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy az ha nem tud róla.
márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
48%

Ez tök fura, mármint ezek nem igazán dominálás/sub dolgok, ez kb. sima szex. De persze, ha a párod nem nyitott rá, akkor csináld.


És ahogy azt hiszem Szabó Péter írta valahol: "Ha megcsalod a párod, az legyen csak a te bajod, ne terheld vele a másikat"

márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
42%
Simán csináld 😂
márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!