Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más lányra is vagyok néha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányra is vagyok néha a barátnőm mellet, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A jelenlegi barátnőm a második kapcsolatom és a második csaj akivel eddig szexeltem


Most 24 éves vagyok és 3 éve vagyunk együtt.


Nagyon nagyon szeretem ő a mindenem, de sajnos mikor megyek valahová és látok jó csajokat mindig előjön bennem az hogy de jó lenne vele együtt és mindig fantáziálok olykor .


Nagyon nagy bűn tudatom van akkor nem tudom hogyan kellene ezen változtatni.


Nektek volt hasonló érzés?

Hogyan javult?



márc. 3. 22:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#9 mert a nem fog javulni előre vetíti azt hogy lehetséges a megcsalás egy idő után. Ami persze nem feltétlenül igaz.

A természetes az pedig az ,hogy nyilván mindenki megnéz másokat is van aki tetszik szimpatikus van aki nem.

Az együtt kell ezzel élni megint egy ilyen kényszeres szó használatnak tűnik. Mintha ez rossz lenne.

márc. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"mert a nem fog javulni előre vetíti azt hogy lehetséges a megcsalás egy idő után. Ami persze nem feltétlenül igaz."


Mégis magasabbra lett értékelve.


"Az együtt kell ezzel élni megint egy ilyen kényszeres szó használatnak tűnik. Mintha ez rossz lenne."


Ok, ezt már értem, köszönöm. Házzáteszem: én csak úgy értettem, hogy nem kell ezen túl sokat agyalni, hanem el kell fogadni, hogy a hosszú távú párkapcsolatoknak szükséges és természetes velejárója, hogy tudatosan kezelni kell az ilyen vágyakat.

márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12 ja én ilyen pontozásos dolgokra nem adok,nem is szabad. Sokszor van itt olyan téma amiben sokan igazat adnak mert jól látom,de aztán nyomják a nem hasznos gombot. Szerintem csak trollkodnak.
márc. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!