Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz barátnőm szörnyen szűk....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz barátnőm szörnyen szűk. Szexel még nem próbálkoztunk. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerkedünk, eljött hozzám párszor.

Idáig petting volt, próbáltam minél jobban ellazitani őt.

Kinyaltam, megujjaztam, de annyira szűk hogy két ujjam be sem tudom neki tenni, csak egy ujj megy be.

Mi lenne a megoldás?

Pettingeljunk még pár hetet vagy következő alkalommal be lehet neki tenni óvatosan?



dec. 30. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Sok sok síkosító. Addig csináljátok csak, amíg neki jó. Irányítsa ő. Ha fáj neki, akkor pihenjetek. Másnap próba. Előbb utóbb összejön.
dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Majd én kitágítom! Csak küldd el hozzám! ;)
dec. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha csak egy ujj megy be, az lehet vaginizmus is. Nem szűz exemnek is vaginizmusa volt szexuális trauma miatt, neki is csak egy ujj ment be. Behatolással is próbálkoztunk, de nagyon fájdalmas volt. Csak egyszer sikerült elengednie magát úgy, hogy rendesen kitágult a hüvelye, akkor az segített, hogy nagyon szerelmes hangulatban volt. Sajnos ezt nem sikerült megismételni, részben azért sem, mert pár hónap múlva szakítottunk, de legalább bebizonyosodott, hogy nem szervi, hanem pszichés eredetű a probléma.

Bocs, ez félig off volt.

dec. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
#3-ashoz még annyi, hogy amikor a lánynak sikerült ellazulnia a behatoláshoz, akkor az ő kezdeményezésére lovalgópózban csináltuk, ő irányított.
dec. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Én 38 évesen is annyira szűk vagyok, hogy 2 ujj már nagyon feszít.

Ne felejtsd el, hogy az ujj az egy elég merev testrész, ha arra kerül a sor, hogy nem csak az ujjad lesz a lányban, akkor nem biztos, hogy gond lesz.


Nálunk az alkati adottságom ellenére a szexuális életünk nagyon jó a férjemmel. Tény, hogy idő kellett, amíg összecsiszolódtunk, mert ő elég vastag is. A kapcsolatunk első fél évében rendszeres volt, hogy minden szeretkezést követően, pár nappal később begyulladt a hüvelyem.

Használjatok síkosítót és türelem és kommunikáció. Beszéljetek, mondjátok el egymásnak, ha valami nem jó, nem kellemes.


Remélem megoldódik a dolog, drukkolok!

dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Add kölcsön nekem, majd én bejáratom.
jan. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Ne görcsöljetek
jan. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%

Még helyesen leírni sem tudod!

De amúgy bárki meg tudná dugni, csak te nem!

jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!