Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El tudok élvezni orális szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudok élvezni orális szex közben de mégsem élvezem igazán. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem jó a partner vagy én nem vagyok ott fejben? Esetleg túlgondoltam gyermekkorom óta az érzést és azért tartom kevésnek? Olyan mintha semmi örömet nem okozna, hiába élvezek el. Semleges érzésnek tudnàm leírni. Jó ha sikerül de ha hónapokig nincsen semmi erotika vagy több az sem zavar. 29/n
márc. 4. 01:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden fejben dől el valóban. Egészen más az, ha valaki szerelmes, vagy ha csak a szex miatt meg bele egy kapcsolatnak látszó valamibe. Meg persze lehet azért művelni azt jól meg kevésbé jól is, ráadásul szinte biztosan te is mindig kicsit másra vágysz, mást akarsz éppen, lehet azért nem teljesedik ki az érzés. Bár ezen lehet segíteni, hiszen a szájunk arra is jó, hogy beszéljünk a vágyainkról, vagy hogy éppen mi a kellemes, a leginkább izgató.

57F

márc. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Megbeszéltünk már szinte mindent és ùgy sem lett jobb.
márc. 4. 02:02
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy tényleg benned él egy túlzott elvárás és ez okozott egy negatív spirált, ami minden alkalommal lejjebb lökött. Az mondjuk gyanús, hogy akár hónapokig sem kívánod. Bár mégis van valamilyen formában igényed rá, hiszen akkor nem írnál ide. Talán érdemes lenne felkeresni egy szakembert (előzetes nagy elvárások nélkül), hiszen csak azon lehet segíteni, aki meg akar változni és ez nálad szerencsére megvan.

Ez csak egy partnerrel szerzett tapasztalat, vagy voltak többen is próbálkozók?

márc. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
4 férfi volt az életembe eddig. Ugyan ezt tapasztaltam.
márc. 4. 02:12
 5/17 anonim ***** válasza:

Annak valóban nem túl nagy az esélye, hogy mindegyik ugyanolyan rosszul csinálja. Bár annak sem, hogy mindegyikkel ugyanolyan volt az érzés. Azért gondolom csak van különbség még ugyanazon partnernél is az egyes alkalmak között. Borzasztó is lenne, ha minden aktus egyformán tökéletesre sikerülne, én minden bizonnyal már évtizedek óta cölibátust fogadtam volna, hiszen tudjuk, a változatosság ami igazán gyönyörködtet.

Esetleg valamilyen játékszerrel próbáltad már feldobni?

márc. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A játékszer él is épp ugyan ezt az ürességet érzem. Elmegyek és màr ugró is le az ágyról mintha mi sem történt volna.
márc. 4. 02:22
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

Érdekes. Keress egy szexuálpszichológus!

Igényed van rá, ez így rendben. A nők ezen a téren általában ebben a korban vagy később teljesednek ki, ekkor kezdenek igazán magukra figyelni, már nem a külső elvárásokra próbálnak csak reagálni, meg merik fogalmazni a saját elvárásaikat. Akár még rendben is lehet, hogy most kezd ez nálad problémát okozni. Az látszik, hogy egészségesen nyitott vagy a témára, ezzel sem lesz gond. Talán tényleg van valami lelki gátlás, amit fel kellene derítenie egy szakembernek. Tedd meg magadnak azt, hogy felkeresel egy szakértőt, hisz annyi szép év és élmény várhat még rád...

márc. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az esetleg közrejátszhat, hogy egyiknél sem éreztem, mély és forró érzelmeket? Csak olyan volt, mintha muszàjból lettem volna velük?
márc. 4. 02:36
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
A szerelem nem terem meg minden bokorban, ez valóban így van. Ugyanakkor azért egy orgazmusnak illik kellemes érzést kelteni, és nem pedig arra késztetni, hogy kiugorj az ágyból.
márc. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Pedig én utána már csinálom is a dolgaimat tovább.
márc. 4. 02:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!