Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felszínes lennék amiatt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes lennék amiatt, hogy találkozás után nem vonzódok már hozzá?

Figyelt kérdés

Interneten megismertem egy csajt, hónapokig chateltünk, telefonáltunk, videóchateltünk, egymásba szerettünk végül. Mikor megvolt a találkozás, akkor döbbentem rá, hogy elhízott, amit én rühellek, mivel sportolok rendszeresen.


Találkozás előtt 2-3 nappal próbált felkészíteni rá, hogy egy " bálnát képzeljek el és úgy nem fogok csalódni".


Én voltam egy hülye, mert teljes alakos képet nem kértem tőle, az arcán meg nem látszódott annyira.


Szeretem a személyiségét, megvan a jó összhang, de nem vonzódok hozzá fizikálisan egyáltalán. Egy férfinak meg azért számít a testi vonzalom.


Találkozás előtt már elkezdett diétázni, de amint találkoztunk abba is hagyta.. Állandóan kérdezgetem, hogy volt-e kondiban, de nem, össze vissza eszi a szemét kajákat mellé.


Mit tennél a helyemben?



márc. 4. 09:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, hogy felszínességnek nevezzük-e vagy sem, a nagy többségnél fontos a külső vonzalom is, ilyen az emberi természet.
márc. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én meg nem találok duci csajt sehol.... Küldd át inkább hozzám!

26f

márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szerettél bele, max egy fantáziakép indított el benned fellángolást.


Nincs rá semmi garancia, hogy le fog fogyni (habár rengeteg ilyen eset létezik, szóval az esély megvan).


Ha nincs veled, hiányzik? Sokat gondolsz rá? Ha történik veled valami érdekes napközben, akkor rögtön neki akarod elmondani? Szeretnél a kedvére tenni?

Ha a válasz igen, akkor tényleg fontos számodra, és talán érdemes küzdeni érte. Ha viszont a kérdésekből csak 1-re is nem a válasz, akkor engedd el.

márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!