Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valami módja annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami módja annak, hogy ha házhoz rendelek egy prostit, én legyek nála aznap az elsõ, akkor is ha este találkozunk?

Figyelt kérdés

Nem szeretném hogy túl fáradt legyen vagy fájjon neki, frissen és üdén szeretnék vele eltölteni egy kis idõt egy este.


Szoktak vállalni ilyet, vagy mindig úgy be vannak osztva hogy ez lehetetlen?



2023. aug. 21. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Akkor foglald le egész nap. Vagy majd a kedvedért szerinted nem keres aznap semmit?
2023. aug. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha megfizeted, biztosan vállalja
2023. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1

Jól értetted, igen, ez a kérdés.

2023. aug. 21. 17:09
 4/5 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem a normálisabbakkal meg lehet beszélni .

Én egyszer ki akartam próbálni egy jó hírű éttermet , de akkor épen egyedül voltam s ara gondoltam hogy egy számomra szimpatikus prostit viszek magammal vacsorázni , mert egyedül nem volt kedvem hozzá .

A fizetség az maga a vacsora lett volna neki , de nekem jó lett volna munka után is .

Semmi mást nem akartam volna tőle , csak vacsora közben egy kellemes beszélgető hölgy partnert .

2023. aug. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

Nincs. Ha a kedves kuncsaft erre gerjed akkor simán behazudja neki. Napi 1 kuncsaftot max. az extra drága árú luxusk.rvák rendeznek le, az összes többi - még a jobb minőségű prostikból is - ha már dolgoznak aznap akkor 3-4 klienst lerendeznek.

Fájni akkor fog neki ha ész nélkül tolod. Amúgy meg tökmindegy hogy aznapi első vagy neki vagy a 10. Ha első vagy akkor is ugyanolyan unottan, megjátszottan fogja letudni a fuvart - mert ugyebár van neki következő, meg azt követő nap is, meg volt előtted való nap, meg az azt megelőző nap is x kuncsaft. Nem az élvezetért megy házhoz a k.rva hanem a pénzedért! Annak örül ha a lehető leggyorsabban, legkisebb fáradsággal lemegy a fuvar.

2023. aug. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!