Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Webkamerás lányként megközelít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Webkamerás lányként megközelítőleg mennyit lehet havonta keresni?

Figyelt kérdés
Egy ideje kacérkodom a gondolattal, hogy elkezdem csinálni, jó lenne már annyi pénzhez jutni havonta, hogy legalább az önerőm meglegyen a hitelhez. Pénzért nem szexelnék senkivel, ezért gondoltam a webkamerzásra. Van munkám, így csak esténként érnék rá hétköznaponként 2-3 órát. Nem akarnám, hogy felismerjenek, esetleg beszólogassanak az utcán, ezért arcot nem mutatnék, csak a testem. Alapvetően kedves vagyok mindenkivel, emberekkel dolgozom, úgy gondolom, hogy tudok velük bánni. Külsőmmel is meg vagyok elégedve, heti 4-5-ször edzeni járok, mások csinosnak tartanak. 33 éves leszek pár hét múlva, tehát nem vagyok már huszonéves. Mindezekre figyelemmel örülnék, ha írnátok egy megközelítőleges összeget, amit havonta meg tudnék keresni. Az attól függ válaszokkal nem tudok mit kezdeni, ha esetleg valami még fontos és nem írtam le, akkor inkább kérdezzetek és válaszolok rá.

márc. 4. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nullától a csillagos ég a határ. Attól függ, hogy melyik oldalon regisztrálsz és ott mennyit vonnak le tőled. Valamint az sem mindegy, hogy milyen nyelveket beszélsz és mit vagy hajlandó csinálni. Minél egyedibb, vagy perverzebb dolgokat vállalsz be, annál nagyobb az esély, hogy idővel lesznek állandó nézőid. A legjobban azok keresnek, akiknek már saját platformjuk van és "megrendelésre" egyedi tartalmakat is gyártanak
márc. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Chaturbate-ra gondoltam, angolul tudok, németül minimálisan. Vannak játékszereim (lush, wand, vibrátor, plug), nagyon-nagyon extrém vagy fájdalmas dolgokat leszámítva bevállalós vagyok. Akik megrendelésre gyártanak tartalmat, ők Onlyfansen csinálják, nem? Azt azért nem akarok, mert hirdetni kellene, hogy legyenek feliratkozóim.
márc. 4. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell ábrándítsalak, ez is csak biznisz, fel kell futtatni. Az, hogy te egy arc nélküli termék vagy, nem lépéselőny valahogy. Ha extrém jól nézel ki, akkor esetleg kevésbé kell teperni, hogy kitűnj a tömegből. Egyelőre fényezéshez meg kamerabeállításhoz minimálisan értő ember kéne, és valami értelmezhető minőségű kamera. Nem ártana utófeldolgozásban is jónak lenni, és akkor még ott van az a minimális adag színészi képesség, ami akárki akármennyire feszül rajta, hogy á, nem kell, pont az a vicc, hogy azért hiszik ezt, mert beszopják a színjátékot, tehát valószínűleg kellene. Hangod, tetkód, ritka testi jellegzetességeid gondolom nincsenek, hogy egy arctakarás elég. Ugye, kezd kicsit bonyolódni a helyzet, amint foglalkozni kezd ténylegesen vele az ember... El lehet ökörködni, persze, csak abból nem lesz szabad szemmel is látható bevétel.
márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hellmano ***** válasza:
100%
Chaturbate is olyan, hogy ha kezdő vagy bedob a legvégére a rendszer azt, ha nem villantasz valamit ott is ragadsz a végén a listának. Ugye az meg free és token-t nem biztos, hogy kapsz valakitől, ha nem vagy felkapott. Sokan ebbe beleunnak és gyakorlatilag a semmiért mutogatták magukat, mert nem jutottak sehova az oldalon. Ki kellene találni valami olyant, ami nincs vagy ritka és azzal lehet nagyot durrantani. Ja durrantani, egyszer belefutottam egy csajba, aki fingorászott a kamerába :D A legdurvább, amit láttam így chaturbate-n, mikor a csaj szart élőbe....na mondom majdnem összehánytam magam és tuti nem nyílvános lett volna csak elfelejtette privátra tenni.
márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Arc nelkul joval kevesbe vagy nyero. En sem neznek chaturbaten olyat akinek nem latom az arcat is. Lehet bitang jo teste barkinek, de ha arcra nem szimpi akkor nem izgat fel.


Arc nelkul ebbol sokat nen fogsz keresni.

márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Yep, ahogy fent is mondják - 0-tól szinte bármennyi lehet. Előre senki sem tudja megmondani. T'dod olyan ez mint a zene, van aki hiába képzett technikailag mégis élete végéig csak kocsmazenész marad, más meg közepes tehetségű de mégis több tízezres nagykoncerteket tart folyamatosan. S elhiheted, ahogy befutott zenekarból sincs sok, úgy a webcamosok többsége sem keres milliókat.

Ja és az arc... a nélkül tényleg nem nagyon fog menni. A kuncsaftok a pofikádra is kíváncsiak - ők fizetnek, ők döntik el mi legyen a műsor. Márpedig kínálat az bőven van!

márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!