Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megközelítőleg 25 cm különbség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megközelítőleg 25 cm különbséggel milyen pózokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Magasságkülönbség ;)

Melyik pózokat ajánljátok romantikázáskor (közben csókolózással), durvuláskor?

Tapasztalatok érdekelnének ekkora különbségek mellett.


2018. dec. 10. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Köztünk 20 centi van barátnőmmel, de az állva hátulról kivételével minden ment amit próbáltunk.


Misszionáriusban, lovaglóban, meg kutyában pl semennyire se számít a magasságotok.

2018. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából amiben nem kell állni, annak mennie kéne.
2018. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 197 cm vagyok, barátnőm 165 cm. Minden pózt tudunk csinálni normálisan.


Misszionáriusban mondjuk zavar, hogy ha nem helyezkedünk, akkor ő arca kb a mellbimbómmal van egy szintben. De ehhez kicsit hajlítani, görbíteni kell a hátat közben és kész.


Én is rugóztam régen ezen, hogy jaaaaj, biztos nehéz vagy más lesz magasságkülönbséggel, de azért nem vészes. Nincsenek különösen kényelmetlen pózok, amiket csinálnánk 10 centi különbséggel, azt tudunk ilyen naggyal is.

2018. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
az egyetlen ami baromi nehézkes, az az álló póz, mert hatalmas terpeszt kell csinálni. Minden más menni fog
2018. dec. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!