Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elsősorban intim kozmetikusoka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban intim kozmetikusokat kérdeznék férfi intim gyantával kapcsolatosan.Szeretnék elmenni de félek hogy merevedésem lessz az elején hogy idegen nő előtt vagyok meztelenül.Mi van ilyen helyzetekben?

Figyelt kérdés
Előfordul ez másokkal is?Szégyelleném ha megtörténbe.Olyankor mit csináltok?

márc. 5. 05:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne, én sem merek elmenni.
márc. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem jellemzo.

1. Baromira izgulnak h felall e - pont ezert nem fog

2. Nem eppen kellemes erzes mikor le van tepve a gyanta +mar a fajdalom tudata sem alkalmas h felalljon

3. Pont semmilyen szexy csajszika nem fog radmaszni - sot rahedli olyan kezmetikus van aki amugy nem szep.

4. Keress egy idosebb kozmetikust aki nem az eseted


De eddigi tapasztalatom az h 1000bol 1x volt ilyen de az elso gyantacsiknal egybol abba maradt 🤣

márc. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az 5 évem alatt nem találkoztam olyan férfival (nővel sem) aki fel izgilt volna. Általában lankadt marad, fáj a gyanta, nincs időd arra izgulni, hogy meztelenül vagy félig valaki előtt. Ráadásul már eleve ezen szresszelsz, biztos nem fog felállni.
márc. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kicsit megnyugodtam.

#2 az 1000 ből egynél mikor felállt felháborító volt vagy mit szóltál?

márc. 5. 09:48
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Inkább attól félj, hogy az izgalmadban egycentisre zsugorodott kukikádat nehogy letépje a dzsungelszőrrel együtt.
márc. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5 tapasztalat?Tiédet letépték?
márc. 5. 17:30
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Igen, tapasztalom, hogy a férfiak akik gyantára jönnek nem éppen a helyzet magaslatán állnak méretileg, tisztelet a kivételnek.

Inkább azon aggódj, hogy kibírod-e a fájdalmat, mert ebben sem ti vezettek.

márc. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7 meg szoktad nézegetni a farkukat?kinevdted magadban akinek kicsi?
márc. 5. 18:14
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Mennyi aggódó kérdés, nem lehet hogy kislány vagy és nem férfi? 🤭

Azt akarod hogy esztétikus legyen kibírod és kész, meg nem foglalkozol a méreteddel. Kozmetikus a dolgát végzi nem a nemiszerved érdekli.

márc. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mát 14 éve járok intim gyantára. Ez idő alatt megrikult, megpuhult és rövidült is az intim szőrzetem. Mára már még csak kellemetlennek sem nevezném a gyantázást. Tízből hét, nyolc alkalommal van merevedésem, minimun részleges. Ezt a kozmetikusom kiválóan tudja kezelni, mert azok a simító, kezelő mozdulatok hatására bizony beindít bizonyos folyamatot. Ettől fétfi a férfi...

[link]

[link]

Hidd el, hogy nem csinál belőle problémát. Nálam már az is előfordult, hogy a kezelés, gyantázás nagyobb része alatt teljes merevedésem volt. Nem akadt fenn rajta. Hozzátenném, hogy az én észrevételem alapján, mintha könnyebb is lenne úgy a gyantázás a hímveszőn és a herezacskón is. Csak hát ezt a részemről elég cikinek tartom, hogy erről beszélgessek vele, mert pontosan tudjuk, hogy miért is vagyunk ott, és miről is szól ez az egész.

45 F

ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!