Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogy történt életetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy történt életetek legizgalmasabb cumizása?

Figyelt kérdés
Mi miatt volt emlékezetes?

márc. 5. 06:25
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom. Nem emlékszem rá. A két éves kor alatti emlékek nem igazán maradnak meg.
márc. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Családi összejövetel volt nalunk, barátom is itt volt, de mi bementünk a szobámba. Lefeküdtünk pihenni aztán elkezdtem simogatni a farkát, majd megkérdezte, hogy leszopom-e, így leszoptam.
márc. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Szilveszteri bulin volt, egy nálam 5 évvel fiatalabb sráccal, aki szűz volt.
márc. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pasim bejott a munkahelyemre, és leszopiztam a főnököm foteljeben.

Szabadságolásos időszak volt.

márc. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akis_hamis ***** válasza:
85%

Szerintem beszélhetek a feleségem nevében, mert valószínűleg mindkettőnknek a következő volt a legizgalmasabb.

Szóval egy helyen dolgoztunk és hazafelé, út közben, miközben vezettem akkor szopott le. Akkor még nem voltunk házasok, sőt, mindegyikőnknek volt párja.

Egy hosszú egyenes szakaszon jöttünk, akkor kezdett el szopni, majd pont az út végére, ahol egy kereszteződés volt, akkor durrantam a szájába. Szép tisztára szopta, szóval semmi nem lett gec is 😁

márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Busszal utaztunk haza a barátommal.

Elég hosszú út volt. Budapestről utaztunk Kalocsára. Nagyon a kapcsolat elején voltunk és addig húztam az agyát, hogy ezt nem bírja tovább, nem szopnám le? Én pedig körbenéztem a buszon és leghátul nem ült senki, úgyhogy hátramentünk és szárazra szoptam. Ő pedig a csuklóját harapta közben, mert annyira élvezte. Nem akart hangot adni az élvezetnek😊

márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!