Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt életetek legextrább,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életetek legextrább, legizgalmasabb aktusa? Esetleg amin csak mindig fantáziáltátok és nem történt meg de vágytatok rá?

Figyelt kérdés

A kérdés arra irányul hogy hol volt a leginkább olyan szituációtok ahol a legtöbb szemérmetlenségre volt szükségetek?


Minden jöhet,más emberek sztorija is amit hallottatok.


Mindenre kíváncsi vagyok :D



2021. aug. 29. 15:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Volt több is.. de ide nem írnám ki még anonim se, nem akarom hogy magukra ismerjenek az érintettek. 🤫
2021. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Nekem az volt amikor két sráccal jött össze a szex! Ez tényleg csak a fantázia világomban volt előtte! Életem egyik legjobb szexe volt.
2021. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Szexeltem egy olyan hírességgel, akibe tini éveimben fülig szerelmes voltam.


N

2021. aug. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

Nos, én már régóta arról fantáziálok h egy domináns férfi letámad( persze akit már ismerek, nem idegen) és letépi rólam az összes ruhámat majd berakja a puncimba... A popsimba meg rezgős anál plugot rak és úgy dug meg keményen.


22l


Nem kérek privit, nem azért írtam.

2021. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok egy vonat wc-menethez? Mit mondanátok rá ha a párotok feldobná?:D
2021. aug. 29. 16:09
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Dugtam mar vonat wcben N
2021. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Egyszer a párommal és pár barátunkkal elmentünk egy pár napos nyaralásra, kivettünk egy apartmant. Amíg a többiek kint dohányoztak, ittak a teraszon, mi bevonultunk és ott a földszinten (nappali, konyha) elkezdtünk dugni:D nagyon izgató volt, maga a helyszín is, hogy kint vannak a többiek és nem is mentünk be egy hálóba stb. De nyilván mindenki tudta mit csinálunk, szerintem hangok is szűrődtek ki rendesen:D de elég durva szex volt, hamar átmentünk popsiba és soha életemben nem dugták még meg így a fenekem, nagyon ki is tágultam miatt. Volt egy csomó új póz is, amit azelőtt sosem csinált, szóval valahogy nagyon izgalmas volt és intenzív, végre éreztem a szenvedélyt rajta. Aztán ami megkoronázta a dolgot, hogy berángatott a zuhanyzóba, letérdeltetett és lepisilte a testem és az arcom is. Szerintem életemben nem voltam még így felizgulva:D biztosan emlékezni fogok erre a szexre sokáig. Már nem vagyunk együtt, de ez azért nem egy rossz emlék abból az időszakból:D

N

2021. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Amikor annyira ittunk hogy folyt ott minden nedv es bement a fenekembe, akkor kezdtem el imadni N
2021. aug. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
16%
7-es N = neandervölgyi férfi
2021. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

#9: mert egy nő nem szeretheti az anált vagy a pisiszexet? Miből sikerült ezt leszűrni?:) egyedül vagy ilyen ostoba vagy valaki segít benne?

#7

2021. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!