Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mûködnek ezek a swinger...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mûködnek ezek a swinger partyk? Mekkora a fertôzési esély? Gyakori a teherbe esés?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket, hogy csak értelmes válaszokat adjatok🙏

márc. 5. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem kötelező a szex

És a védekezés is megbeszélés kérdése.

márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Én minden swinger után terhesen megyek haza,aztán sose tudom, hogy honnan kérjem a gyerektartást.
márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Én is minden swinger partyn teherbe szoktam esni, pedig férfi vagyok :)

Komolyra fordítva a szót: ha olyanok szexelnek, akik nem párban érkeztek, akkor kötelező a gumi. Nyilván nem tudja ellenőrözni a személyzet, de a te felelősséged, hogy védekezés nélkül ne csináld idegenekkel. Ha ehhez tartod magad, szinte nulla a fertőzés esélye.

márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

Szopatni se szopass gumi nelkul!


Ezek a nok mindenkit a szajukra vesznek!

:-)

márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Én mindig terhesen megyek swinger partyra, aztán ráverem ott valakire.
márc. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Mindkettőre kicsi az esély, de az utóbbira sokkal kevesebb. Ahhoz, hogy egy nő teherbe essen, ahhoz azért az is kell, hogy iszonyat felelőtlen módon gumi nélküli pasikkal feküdjön le, de ez az én kétéves swingeres tapasztalatom alatt sosem történt meg. A pasik 99%-a is mindig húz gumit behatoláskor és sosem történik olyan, hogy egy idegent csak úgy gumi nélkül engednének dugni a csajok.


A fertőzés már más kérdés. Nyilván, ahol fűrészelnek, ott hullik a forgács, de itt is ha van gumi, akkor nagyon minimális az esély. És persze neked is jól meg kell nézned, hogy kit dugsz meg vagy szopatsz le, de azért bízom benne, hogy ezt a swingeren kívül is megteszed...

márc. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

A "működés" vonatkozásában, a "public" (értsd nem zártkörű) swinger klubokba szóló pasiként előzetesen telefonon be kell jelentkezni (s vagy van még hely, vagy nincs). A privát szervezésűek meghívásos alapon működnek még párok, szóló hölgyek részére is (előzetesen szűrik a jelentkezőket).

Akár privát, akár public klub mindegyikben hegyekben áll az óvszer minden helységben. A swinger etikett alapszabálya, hogy ezt külön kérés nélkül mindenki magától felveszi. A fertőzésekről annyit, hogy évek óta rendszeresen járok, de soha nem kaptam el semmit. Nagyobb eséllyel kapsz el valamit normál úton ismerkedve és gumi nélkül, mint egy klubban gumival (ugyebár ezért van az óvszer - védekezni).

márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!