Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hányan vagyunk itt akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan vagyunk itt akik szexmentes házasságtól szenvedünk? De már csak emiatt nem opció a válás. Sem a megcsalás.

Figyelt kérdés
Kinél mi az ok? Elhidegülés, házastárs nulla libidója...? Mióta tart, és ki hogy bírja?
márc. 8. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Az esetek nagy többségében a monoton hétköznapok, stressz, mozgáshiány, megszokások, élménymentes hétvégék, gyerekneveléssel járó problémák a leggyakoribb oka, hogy drasztikusan lecsökken a libidó. Férfiak esetében ez mindegy lenne mivel ki kell verni máskülönben hererák, prosztata problémák lépnek fel később. Ha meg van a probléma gyökéroka meg lehet könnyen oldani, hidd el vissza jön az csak meg kell szüntetni azokat a dolgokat ami miatt semmi másra nem vágy a párod csak, hogy békén legyen hagyva.
márc. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kikönyörgök 2-3 hetente egy szexet, de többet esélyen. Pedig én naponta vagy kétnaponta kívánnám. 42F
márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én köztes állapotban vagyok.

Nem szexmentes, de 1-2 hetente egyszer kb.

Ami aggasztó, hogy egyre romlik a statisztika🤔, pedig részemről a heti 2-3 lenne ideális.

50/ f, 46/ N.

márc. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdemes ezért megnősülni!
márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4# ez nem attól függ, ha mondjuk 10-20 évet leélsz egy nővel, hogy házas vagy e, vagy sem.

3# as

márc. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy megszületett a második gyermekünk, azóta szexmentesek vagyunk. A párom az okát nem mondja el. amit pedig mondott azt nem hiszem el: ő kövér, fáradt, meglátnak a gyerekek, stb.
márc. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Engem a feleségem más nőhöz küldött már. Neki nemet montam de titokban már mást dugok. F@szom se fog élete végéig kiéhezetten szenvedni.
márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kommunkáció hiánya befigyel mindenkinél ahogy látom...
ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!