Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, hogy a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy a barátnőd spermás puncival jött haza és te észrevetted? Mit csináltál?

Figyelt kérdés

márc. 9. 00:40
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

19 vagyok

Szóval ez olyan kisregèny terjedelmű törtènet,több mint 10 èvig tartott,ezèrt itt nehèz lesz visszaadni.Ő kezdemènyezte,elèg ügyesen izgató színben tüntette fel azt,hogy milyen jó lenne ha ő mással is kefèlne egyet.A kezdetekkor úgy jött haza,hogy szeret,imád,rámvetette magát ès azt mondta milyen őszinte a mi kapcsolatunk,mert ez nem megcsalás.Na ebből lett 10+ èv múlva a fiatalabb,nagyfarkú barát.Tudom,most van aki azt gondolja,megèrdemeltem,előre láthattam volna.Ez igaz,de èn èltem egy èvtizedig ezzel a nővel,ès azt mondom,ez már akkor elbukott(a kapcsolat)amikor ő más f*szra kezdett el vágyakozni, illetve ő vèrkomoly megalázó helyzetbe hozott engem többször is . Tehát ez a "legyünk őszinték" cuckold játèkok,elèggè komolyra fordult az ő rèszèről,èn azt hittem,mèg benne vagyok a játèkban,de igazából elèg gyorsan megunta,hogy otthon mèg velem is kell foglalkozni.Tehát belementem, először mert beadta, aztán már kènyszerből,mert vagy elviseltem,hogy időnként fürdik,öltözik,majd órák múlva hazajött vidáman, kielègülve,vagy lehettem egyedül.Ezèrt a cuckold èletmódot "választottam".De már az is vèget èrt.

Azt gondolom, izgató volt,csak ugye a miénk nem "játèkból" volt cuckold, hanem vèrkomoly,èrzelmi hullámvasút.Mellesleg èvekig èltem egy nővel, akinek igazából nem is kellettem.A tanulság számomra az,hogy kár volt alárendelve èlnem,mert nem jött be annyi pozitív èlmènyint negatív.Persze ő vègigèlvezte ezeket az èveket,kefèlt valahol,majd hazatèrve engem alázott,de ez inkább csak róla szólt,èn kb nèzője voltam a saját èletemnek,ès másvalaki szexuális èletènek...

ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

#21 Köszi a hozzászólást! Nagyon hasznosnak tartom!

Szerintem gondolj arra a 10+ évre úgy, hogy volt egy ingyenkurvád! :)

Ha így gondolsz bele, akkor sztem nem gáz.

ápr. 1. 17:20
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

nem volt ingyenkurvája.. másnak volt.. a csajnak volt egy balekja.


ezek miatt van hogy a cuckold verzió nem jön be.. ellenben a "hotwife" jelleg nagyon is. csak hát ilyenre nőt találni tartósra, áh.

ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
20-as vagyok. Dehogynem volt gáz. Sajnálom ami történt. Gondolom ezt érzelmileg lehetett a legnehezebb kibírni és úgy érzem ez rád tett a bélyegét.
ápr. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

19/21 vagyok

Igen,elèggè komoly amikor az egyik játszik,a másik meg èlesben tolja.Mert amúgy jó játék lehetett volna,de ő pont azt èlvezte ,hogy megszegte a játèkszabályokat,mindig egy kicsivel,vègül pedig engem hibáztatott,mert "mièrt mentèl bele az elsőbe".Egy törèkeny nő rettentő módon megalázott èveken át,ès már semmi sem lesz ugyanaz,mint előtte.

ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
25. Nyugodtan sz@rd le a múltat és nézz előre!
ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van .
ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
26-os, mindazonáltal, hogy igazad van, ez azért nem olyan könnyű.
ápr. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló volt nálam is, mint 21-esnél, csak jóval rövidebb ideig tartott. Elmondta, hogy másik f@szra is vágyik és rá is fog mászni. Megtörtént és innentől k*rvaként tekintettem rá.

Boldog volt, hogy kefélhet a kiszemeltjével és boldog volt, hogy ezt nyíltan megteheti. Ezért sokkal jobb vele a szex, mint korábban.

De mivel egy normális kapcsolatra vágytam, ezért miután úgy éreztem, hogy kiélveztem a k*rvázást, mondtam, hogy váljunk el.

ápr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
És mit szólt hozzá a k*rva, hogy vállni akarsz?
ápr. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!