Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elgondolkodtam azon, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elgondolkodtam azon, hogy mennyi elhanyagolt feleség, és anyuka lehet itt az oldalon?

Figyelt kérdés
Szerintem azért vannak néhányan.

márc. 9. 07:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%
Te nagy tévedésben vagy. Aki elhanyagolt anyuka és vágyik is valamire, az nagyon könnyen megkaphatja. Elhanyagolt anyukák olyan értelemben nem léteznek, csak olyanok akik maguk akarnak elhanyagoltak lenni. Az itteni közönség meg annyira kritikán aluli, hogy nem kell az elhanyagolt anyukáknak.
márc. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
A fenébe, hogy nem vagyok feleség, sem anyuka 😆 Szingli nőnek lenni átok, komolyan mondom.
márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12 Ezen könnyen lehet változtatni, de szerintem nem akarsz egy rossz kapcsolatban lennei. 😅
márc. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szívesen segítek az elhanyagolt barátnőkön és feleségeken, volt már rá néhány hálás példa! ;)

38/F

márc. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sok elhanyagolt nő van.

A gond az, hogy ennek ellenére, nagyon nehéz őket megcsípni.

Elvannak mint a meggybefőtt.

márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Senior Séf ***** válasza:
És egyik se téged akar, mi?
márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#12 Attól függ. Ha csak az elhanyagoltságodon szeretnél változtatni, könnyű dolgod van. Ha azon, hogy szingli vagy, már kicsit nehezebb.
márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!