Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségem ledegradált…mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem ledegradált…mit tennétek?14,5cm jobb napokon 15cm körméretű péniszem de soha senki nem mondta rá h vastag.Mindig max h szép.Hossza (18,5-19).Biztos vagyok benne h jobban elvezte volna eddig mindenki ha vastagabb.

Figyelt kérdés

Feleségemnek egyszer megemlítettem h olyan szűk ha rám ül kényelmetlen ki nyom belőlem minden vért…erre csak mérgesen vissza szólt h ;

“Bezzeg az exe még vastag is volt,még se volt rossz neki…!!!”nincs is már nagy kedvem hozzá érni,mivel állandóan az jut az eszembe h milyen jó lehetett a másikkal vele.Járt így már valaki?Félig meddig dicséretnek szántam,hisz miért lenne rossz h jó szűk valaki…erre meg Teljesen lealázott,nem is érzem annyira teljesnek magam…Nőket/hölgyeket szeretném teljesen őszintén kérdezni h tényleg ennyire használhatatlan ez a méret?



jan. 13. 08:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%

1. Tegyük fel, hogy nem vagy troll, mert a 15 cm körméret krva vastag. És téged olvasva jópáran megint öngyik akarnak majd itt lenni, teljesen indokolatlanul.

2. A ledegradál szó olyan, mint a baconszalonna (= szalonnaszalonna). Vagy leszólja vagy degradálóan beszél a farkadról, mert a „de-” a „grad(us)” (= fok) szóval eleve negatív jelentést hordoz.


Nem vagyok nő

jan. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Elnézést a nyelvtani hiba miatt.Bár nem ez a lényeg.Csak értitek nem?…dehogy vagyok troll,jobb dolgom is van mint ilyeneket irkalni,saját tapasztalat ami elég szarul érint.Teljesen átlagos ami van szerintem hiába az átlag számok stb.Egyáltalán nem azt várom h elmondja a feleségem vagy bárki h jajj neked “nagy van” stb mert nyilván nem..de azért így megalázni……..ez normális?
jan. 13. 08:53
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
Te nem troll vagy, hanem tényleg elmebeteg. Sosem unod meg, semmi nem tántorít el. Minden áldott nap új és új kérdés, ugyanabban a stílusban, más köntösben.
jan. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Új regisztráló vagyok…nem értem mi ez a hozzászólás?
jan. 13. 09:04
 5/24 anonim ***** válasza:
82%

"rám ül kényelmetlen ki nyom belőlem minden vért"

Te kezdted.

Ő csak reagált rá.

jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Kép?
jan. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez így ebben a formában nem volt dícséret, szóval te szóltál be neki egy olyan dolog miatt amin nem lehet változtatni. Ő meg visszaszúrt. Így jártál. Legközelebb ha valakinek beszólsz gondolkozz el rajta, hogy neki is szarul esik ahogy neked is te majom.
jan. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
És neked ki szólt be te majom?…értelmi szint meg van ott is.Egy nőnél dicséret ha szűk,…nem ???…van itt nő is ???….
jan. 13. 09:57
 9/24 anonim ***** válasza:
66%
Haha, de pici :D Csoda, hogy nagyító nélkül megtalálja a szőrerdőben.
jan. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%
#8 de szánalmas vagy. Akkor enyi erővel az is dicséret, hogy kicsi a pöcsöd, tök jó mert így nem fáj.
jan. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!