Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék segíteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék segíteni a páromnak az első alkalommal?

Figyelt kérdés

hosszu ideje egyutt vagyunk (mind2 szuzek vagyunk)és a petting,elojatek is jól megy és a multkor megprobaltuk és arra vezetett ra hogy lovaglo pozba en irányitsak és üljek ra es akkor ugy nem sikerült és én jobban örülnék ha ő irányitana és a misszionárius pozba csinalnank eloszor

es akkor ezt közöljem vele,beszeljunk errol?

ti mit gondoltok erről hogy lehetne egyetértésre jutni hogy mind2 megfelelő legyen?



márc. 9. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem könnyű, én azt feltételezem jóval idősebb vagyok mint ti, de elsőre próbálj meg vele így beszélni, vagy esetleg maradjatok annyiban, hogy így is, úgy is próbáljátok.. Miért ilyen gátlásos? Esetleg attól fél, hogy fájni fog neked? Az egyik exem szűz lány volt, de már a harmadik nő akivel lefeküdtem, így talán kellően határozott voltam, de azért bennem is volt ilyen. Remélem, sikerül megoldani valahogy.
márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció. Beszéljetek róla, ha ez nem megy akkor a szex sem fog..
márc. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
mondd meg neki, hogy szeretnéd, ha megszúrna, miközben rajtad fekszik
márc. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Mondd hogy tolja beléd rendesen, mintha haragudna. De ameddig csiklóorgazmust nem okozott, addig punci se jár neki.


Ez ennyire egyszerű


.

márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikációóóóóóóóóóóóóóóóóóóó! Könyörgöm fiatalok, eljutottatok addig érzelmekben, vágyban, bizalomban hogy dugjatok is, ne legyetek már akkor annyira egymás előtt szégyenlősek hogy ne tudjatok egymással beszélni a szexualitásról! Mond meg neki, te szeretnéd missziben először, ennyi!

Gondolj csak bele, később amikor már rendszeresen dugtok akkor sem fogod megmondani mit hogyan szeretnél, neked hogy lenne a legjobb, legélvezetesebb? Na ugye! Kezd akkor már az első alkalmat azzal, hogy őszintén megmondod mire vágysz.

márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először is addig pettingeljetek, amig jól be nem nedvesedsz. Utána feküdjél hagyatt és fontos, hogy jól tárd szét a lábad. A fiú először csak a makkot próbálja betenni. Többször is próbálkozzon, te meg próbálj közben minnél jobban ellezulni. Ha már nagyon kivánod a behatolást mozogj rá a péniszre.
márc. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!