Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Textilmentes szaunába bent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Textilmentes szaunába bent van egy meztelen nő akkor pasik mennek be mellé a szaunába?

Figyelt kérdés
márc. 13. 06:28
1 2
 1/14 Lilluci27 ***** válasza:
83%
Sima
márc. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Bemennék


45/F

márc. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván bemennék, erről szól. De ne legyünk már ennyirenhyerekesek, mint aki még nem látott pucér nőt.
márc. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
i rendszeresen jártunk ilyen szaunába, s amikor nem volt nagy forgalom, keresni se kellett a kalandokat.
márc. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Férfi is, nő is. Én általában nem nézem ki van benn, csak, hogy van-e hely.
márc. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Volt rá példa, egyedül ültem bent majd 1-2 percen belül megjelent 3 pasi, a szándékuk egyértelmű volt 🤣🤣 én inkább kisétáltam
márc. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
#6 mi volt a szándék?
márc. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Nagyobb szaunákban ilyen elő se fordul, mert sok ember van. Kisebbekben meg nem nagyon lehet válogatni, hogy itt csak nő van, másikba megyek. Nőként soha nem is éreztem kellemetlennek, hogy férfiak ülnek be mellém. Általában mindenki tiszelettudó. Ha mégsem, akkor meg lehet szólni a szaunamesternek.
márc. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmi rossz nincs benne, lámyommal is voltam már és mindketten átéltük :)
márc. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

#9

majd mondd, hova jártok

márc. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!