Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már swinger klubba ?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már swinger klubba ? Ha igen milyen volt és mi a tanácsotok egy kezdőnek ?

Figyelt kérdés
El szoktam gondolkodni, hogy milyen lehet. Itt lakom egy mellet és hajt a kíváncsiság!

márc. 13. 11:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
13%
10-es lehet szépíteni, de a swinger a szexuális kultúráltság legalja.
márc. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
20%
Ha olyan nő lennék aki szereti, hogy jól szétb@sszák a pin@ját, akkor biztos szeretném.
márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem meg az menjen aki élvezi. Akinek nem zsánere, annak nem kötelező, szerencsére.


Ott is meg lehet találni azokat akik hasonlóan gondolkodnak dolgokról.


10-es voltam

márc. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
81%

11 "lehet szépíteni, de a swinger a szexuális kultúráltság legalja"


Hogy te mekkorát tévedsz?!

márc. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
17%
Miben tévedek? Mi is swinger? Ösztönlények dugása. Vagy nem?
márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
83%
#15 nem kötelező, ha neked az 1:1 felel meg akkor csináld azt, senki sem fog kényszeríteni hogy swingerbe menj.
márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
77%

A kérdésre válaszolva. 4 public klub (nem meghívásos) és 4 zártkörű nagyobb parti van Bp-n, méretében, jellegében mindegyik kicsit más.

Kezdőknek mit tanácsolnék:

Szóló pasiknak: olvasd el az etikettet és tartsd is be! Figyeld mit csinálnak a többiek.

Párok: első lépésként otthon alaposan beszéljétek át mit szeretnétek megélni, mik a közös szabályok, mi az ami már tabu. Ha már ott vagytok akkor merjetek ti is társagást kezdeményezni a többi párnál ne csak azt várjátok, hogy majd hozzátok menjenek oda.

Szóló nők: nyugodtan mehettek egyedül is, 100% biztonságban vagytok, kerüljétek a neten jelentkező "hozlak/viszlek/költségeket állom" kísérőjelölteket.

márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
73%
15 - Ismersz olyan élőlényt, aki nem ösztönből szexel?
márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
88%
A legfontosabb szabály ha szóló pasiként mész: mielőtt bármit csinálsz először kérdezz!!! Lehet, hogy az orrod előtt megy az 1+5-ös móka, de nem biztos, hogy szeretnének +6. játékost is, avagy lehet igen, de másik pasira gondoltak.
márc. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
81%

Egyedül mennél vagy a pároddal?


Ha egyedül, akkor ahogy fentebb is írták, KÉRDEZZ! Pl.: megsimized egy pár egyik tagjának egy nem intim testrészét hogy tudják hozzájuk beszélsz. "Sziasztok! Elfér itt mégegy pasi?"


Ha viszont a pároddal mész...

Ismernetek kell egymást nagyon. Beszélgessetek előtte minden szégyenérzet nélkül, kit mi izgat, mit szeretne kipróbállni. Minden lehetséges szitut beszéljetek át. Pl orál után csók?

Nekem volt egy exem, aki szerette látni ha más férfiakkal szexelek. A mostani párom azt mondta hogy különösebben nem.izgatja, de nem lenne vele gondja.(éreztem hogy nem így van) Inkább csajra vadásztunk. Aztán egyszer össze gabalyodtunk egy párral. Kicsit megrázta lelkileg ahogy a másik pasi felém közeledett a farkával. Le is állította az akciót. Amit teljesen megértek.

Viszont...én nem bántam volna. Persze, az a fontos hogy senki ne sérüljön lelkileg. Így viszont én már nem szeretek swingerbe menni. Ott vagy gang-bang van. Férfi-nő vegyesen. Vagy virsli parti. Mármint több pasi jut egy nőre.

márc. 14. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!