Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szőrősen kinyalnátok a lányt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrősen kinyalnátok a lányt?

Figyelt kérdés
Szűz a barátnőm sose borotválta.

márc. 15. 07:58
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
Én a nő punciját és fenekét úgy szoktam kinyalni, hogy előtte masszázs olajjal bekenem. Attól illatos lesz
márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem nem csak higiéniai de esztétikai okokból is jobb csupaszon. Abba gondoljátok bele Hogy Milyen lenne ha az egész farok szőrös lenne és így kellene lesz0pni..

De mindenkinek más igényei vannak valakinek ez tetszik valakinek az. Ezért is a partnerrel kell megbeszélni hogy hogyan tetszik neki

márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
85%
Én szőrös vagyok és szívesen nyalnak a fiúk.
márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
82%
43# azok a fiúk biztos a nőt látják benned. Nem csak az alvázat.
márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Aztán csak kiderül majd idővel, hogy a kérdező férfi és szeretné az aktus előtt telepakolni is a csajt... :DDD
márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!