Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 17cm hosszú 4-4.5cm vastag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 17cm hosszú 4-4.5cm vastag pénisz milyen kategória?

Figyelt kérdés

márc. 15. 09:20
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
61%
Az átlag az az a pasik legtöbbjének 10-14centi hosszú és 3-4centi vastag. Csak hát ezek az átlagosak mindig nagyobbat hazudnak pár centivel. Ez van...
márc. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
32%
Oké 21 te meg másik véglet felé mantrázol. Azért mert neked nem jutott nagy, ne mondd hogy 10-14cm az átlag. Átmérőben meg 3-4? Hát a 3 centi vastag debreceni kiskolbászól leesik minden gumi, és minden nőben kolompol
márc. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
83%
Nők szerint 17-18cm hosszú és 4,5-5cm vastag az ideális méret. 15-20cm között jó. Szóval jó a méreted. Cserélnék veled...
márc. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
13%

A pasim 23/6-os szörnyetegéhez képest a tiéd nem nagy.

Neki lankattan lehet kb.akkora, mint neked állva. :)

márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
92%
#24 és erre vagy büszke? Jó húst fogták a piacon, ügyes vagy 😒
márc. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
38%

#25 Igen büszke vagyok rá! És van is rá okom, mert nem csak méretes neki, hanem bika is vele!!

Igen szerencsés vagyok, ezt tudom, mert ritka az ilyen jó kan! És rengeteg lány bármit megtenne hidd el, hogy ilyen pasija legyen!

Irígykedsz?

márc. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
26%
Nem, nem irigykedem. Aki ért hozzá, az kis bohóccal is tud nagy cirkuszt csinálni 😎
márc. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
10%
Lúzer duma! Nekem is volt kis bohóccal dolgom régebben, mikor kitágultam semmit nem éreztem belőle! Ha mozgott, mindig kicsúszott neki, már őt is zavarta! A mostani barátomat érzem! Nagyon is! Tud lökni vele! Feszít még akkor is, mikor tocsogok alul! Isteni érzés! Igenis számít a méret! És a nők többsége igenis a nagyot, vastagot szereti!
márc. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
94%

Jól van 28, valahogy mégis mindenhol a tiéddel kb. ellentétes állítások jönnek. Azt mondod, ők hazudnak? 🙄


Egyébként nekünk nincs egymással dolgunk. Normális méretem van, tág puncis csajt is ki tudtam vele elégíteni (Hüvelyi orgazmus olyannak, akinek előttem senki nem hozta össze, pedig próbálták nagyobb farokkal is. Nem, nem volt szerelmes).


Szóval megalapozottan mondtam, amit állítottam. Hidd el, jó műsort adok én a bohócommal. Ha tudnák a csajok milyen velem, sorban állnának az ajtóba, kezükben egy-egy vastag borítékkal 😎

márc. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
14%
Nekem 20/5 ahhoz képest kis szar
márc. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!