Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 17cm hosszú 4-4.5cm vastag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 17cm hosszú 4-4.5cm vastag pénisz milyen kategória?

Figyelt kérdés

márc. 15. 09:20
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
65%
#40 Ezek szerint nem. Mert ha nem az átlagos péniszre való lenne, akkor nem azt árulnák minden boltban. Hiszen akkor nagyon kevés fogyna belőle. Nem hiába a durex és a masculan van midenhol. A durex a kicsit nagyobbra, a masculan a kicsit kisebbre.
márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
47%
Durex az méretben jó. Szóval mégiscsak jól mondtam, átlagos a szervem. De használni attól még lehet, hogy az átlagnál jobban tudom 😁
márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim válasza:
82%

Teljesen nő függő, hogy milyennek találja a méreted. Lehet ilyen-olyan statisztikák szerint átlag vagy átlagnál nagyobb, szinte teljesen mindegy, mert a partnered fogja megmondani, hogy ez neki milyen.

Nekem 15-16 cm hosszú és kicsit vastagabb, mint 4 cm, de eddig olyan nőkkel volt dolgom, akinek a méretem vagy nagy volt vagy pedig pont passzoltunk.

Biztos olyan is van, akinek ez kicsi lenne, de - szerencsére - ilyennel nem volt dolgom.

Ha hasonló adottságokkal rendelkező nőkkel találkozol, mint én, akkor ők biztos a nagy vagy megfelelő kategóriába sorolja, de lehet olyan is, aki majd azt mondja, lehetne nagyobb. (Szerintem utóbbira lesz kevesebb esélyed).

Használd jól, figyelj a partneredre ;)

márc. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
40%

#43

Nem a statisztikának van értelme, hanem az arányoknak. A nők 90%-ának 15-20cm az ideális, kb 8% size queen, nekik 20cm+ és kb 2%, akinek nagyon kicsi a hüvelye és a 12-14cm az ideális.

márc. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
#44 ezek az arányok milyen forrásból származnak? Dobj már egy linket.
márc. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
71%
Srácok,srácok! Nem értem mit kell itt hazudozni.... De leírom érthetőbben. A pasik/fiúk/ferfiak/hímnemű embereknek a 98%-ának 10 és 14 centi között van a pénisz hosszúsága,a vastagsága meg 3 centi és 4 centi közötti!! Kár tagadni meg nagyobbat hazudozni egymásótoknak!! Magatokban úgy is tudjátok hogy mekkora van nektek. Aki meg néz is ki valahogy,és nagyobb is a pénisze az tudja jól hogy a csajok között nagy sikereket ér el,minden téren. De ezek a pasik nem is itt nyavajognak mint ahogyan ti.
márc. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:

#45

Elég csak olvasnod a témában, nőket hallgatni, beszélni velük.


#46

Az a 98% inkább 30%. De jól írtad, akinek nagy, az sikeres a nőknél, mert nem a méret a lényeg, csak legyen nagy/ne legyen kicsi.

márc. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
#44 #47 ezek szerint nincsenek a meglehetősen pontosnak feltüntetett számadataidhoz ellenőrizhető források, vagyis azok igazából nem pontosak hanem légből kapottak?
márc. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
40%

#48

Nem légbőlkapott. Kutatások, felmérések, női vélemények alapján írtam ezt. Egy időben sokat olvastam, foglalkoztam a témával.

márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
#49 ez az! Pontosan ezekre a kutatásokra és felmérésekre lennénk kíváncsiak. Valamelyikre csak megvan még a link, ha annyit foglalkoztál a témával.
márc. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!