Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok volt már olyan, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok volt már olyan, hogy a neten felszedtetek egy nálatok idősebb anyukát és keményen elkaptátok?

Figyelt kérdés

Álta a sarat?


Mi volt a sztori? Hány éves voltál te és hány éves az anyuka?



márc. 15. 14:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt hogy fiatalabb koromban a neten nálam idősebb hölggyel volt némi "esemény". Az hogy gyereke van nem másodlagos az alkalmi kalandoknál?
márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Hellmano ***** válasza:
75%
Nem neten, de fiatal koromban több idősebb nővel is voltam. Akkor menő volt, de most, hogy 46 múltam és találkozom ezekkel az idősebb nőkkel, akik anno megvoltak, háááát :D Van, aki már a 70 felé jár és ránézek basszus, elkap a röhögés. Persze, 25+ éve ő , még annyi se volt, mint én most, szóval akkor az pont helyben és időben volt, de most csak, mindig arra tudok gondolni, ha meglátom, hogy bassssszuuuus :D
márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
2: Lehet, hogy ő is ezt gondolja rólad.:)) Nem mindenki áll el szépen 46 éves koráig. Vagy semmi baj nincs vele, csak a felismerhetetlenségig megváltozott, más karakter lett.
márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
2: És 25 éve a neten szedted fel? Hol?
márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Hellmano ***** válasza:
83%
4.: azzal kezdtem, hogy nem neten. Én jól elálltam 46 évesen, még túl "szép" is vagyok :D
márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Bro' egy 40-50-es nő még bőven "állja a sarat", s van köztük olyan tüzes is, hogy a 20 éves ficsúrok fél óra - óra múlva kitikkadva fogják menekülőre 😂
márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Hellmano ***** válasza:
100%
#4 De, amúgy 25 éve tudod , milyen durva volt neten ismerkedni, mikor egyetemista voltam. sőt már 97-98-ban is , volt anno a Tétova Teve club chat oldal , ott az egész országból lehetett ismerkedni és az volt a durva, hogy , valós nem fake csajokkal. Utána megadta az ember a címét és jöttek a levelek (postai levelek) képekkel stb. ebből, elindult egy ilyen sima levelezés és nyáron meg voltak a nagy találkozások és dugások :D Rengeteg ilyen fényképes levelet kaptam. Szóval azidőben is lehetett neten ismerkedni csak nem úgy, mint manapság, meg ugye nem anyukákkal neten, hanem korodbeliekkel.
márc. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
7: Én IRC-ztem. Barátságok lettek belőle.
márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen eset is volt. Nem kimondottan rájuk vadászom, de sokkal könnyebb velük a szexre térni.
márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 20, anyuka 46


Aztán a másik anyuka 44, én meg 30.


Bírják nyugi!


Egy jó 40-es mindig jó!😘

márc. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!