Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok volt már olyan, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok volt már olyan, hogy a neten felszedtetek egy nálatok idősebb anyukát és keményen elkaptátok?

Figyelt kérdés

Álta a sarat?


Mi volt a sztori? Hány éves voltál te és hány éves az anyuka?



márc. 15. 14:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

Annyi a különbség, hogy mivel régen voltak rendesen megdugva, rájuk van unva, így kB egyből nedvesednek, hangosan nyögnek mikor odaveretem, meg játsszák a szégyenlőst amikor először nyalom a puniját.

Aztán a felénél belémnyilal, hogy ő ezt sokkal jobban élvezi, mint én. És nem én vagyok a macsó hódító, hanem csak 1 eszköz ami kell neki.

márc. 16. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

30 voltam, ő 46

Épp váltak a férjével és állítólag már 2 éve nem járt benne f.sz! Azóta nem szexeltek.

Jó dumája volt, vagány csajnak tűnt nagyon. Nem titkolta, hogy egy jó keményf.szú fiatal bikára vágyik. Én meg fiatal pasiként kíváncsi voltam a sok kis liba után egy érett nőre!

Hát nem tagadom, elsőre megb.sztam mint állat! Visított mint egy kismalac! Szétkarmolta a hátam, vérzett! A második randin már nem csak a p.náját, hanem a seggét is megdöngettem! Utánna teljesen bedilizett, hol szerelmesen csókolt és mondogatta hogy jöjjünk össze, aztán meg elbőgte magát hogy milyen fiatal vagyok hozzá és hogy még senki se rakta seggbe és nagyon fáj neki, meg igazi vadkan vagyok, de neki pont ez kell! Utána minden nap meztelen képeket küldött magáról. Még egyszer taliztunk, ott meg előadta hogy mégis kibékülnek a férjével...

Azért még búcsúzásképp leszopott, de nagyon! Fényes nappal a kocsiban! Ennyi volt a kalandom vele. Fura nő volt, de azért jó volt vele! Isteni szűk lukai voltak amúgy, a p.nája mint egy tinilányé, pedig 2 gyereket szült.

márc. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy lányismerősöm anyukáját kaptam el, igazi tüzes milf. Sokkal jobb volt, mint a lánya, teljes erőből dugtam meg, visított, vonaglott. Szerintem sokkal jobb érettebb nőket dugni. Én vele háromszor voltam eddig és remélem lesz még rá alkalmam. Egyébként 40 éves a nő, imádja seggbe.
márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

12,13#


Nagyon jò sztorik.


Èn is ùgy tapasztaltam mikor anyukàval voltam, hogy sokszor sokkal jobb velük a szex ès sokkal szűkebbek is. Hiàba szültek.

márc. 18. 08:31
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve rám mozdult egy férjes anyuka a munkahelyemen, én 25 voltam, ő 40 körül.


2-3 hónapig összejárogattunk, eszméletlen élmény volt vele a szex, azóta sem volt olyan odaadó és bevállalós partnerem, pedig elég keményen megadtam neki...


A teste már nem volt azért annyira feszes, mint egy tininek, de attól még elég jól nézett ki.

márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt 38 évesen egy 46 éves ráadásul vudeki anyukát húztambe.

Semmi extra.

Itt kérdezett.

Válaszoltam.

Privátban jobban belemélyedtűnk a témába mert a kérdés elég felszínes volt.

Ahogy beszélgettünk egyre szemelyésebbeknlettek a témák

Végül ő kérdeztemeg,hogy volna e kedvem személyesen is találkozni

beszélgeni?

Ezzel beelőzőtt,mert én akartam megkérdezni.

Itt azért elgondolkoztam a dolgon.

De hétvégén kövérgázzal lezuztam hozzá.


Elégjól bírta pedig a sztori alapján régen volta benne farok.

Nagyon durván kivolt éhezve, 3menetet kisajtolt belőllem.

Aztán elvált a férjétől is.

Bevezetett a pisisex rejtelmeibe.

Aztán...hát igen neki egy korabeli "farok" kellene,nem egy szerető aki a fiának haverja is lehet...

Ugyhigy az volt a megegyezés,hogy dugunk ő meg korban hozza illő férfit keres.

Igazából szerintem nem keres,de ma is meghuztam🥰.

Okés vagy Hamimami.🍔🍟🍕

márc. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!