Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges, hogy ennyi időt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy ennyi időt "elpazaroltam" közepes szexre? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

40 múltam, elvált nő vagyok.


A volt férjemmel 13 évig voltunk együtt, és hát - nem mondom, hogy rossz volt, viszonylag gyakran szexeltünk, tüzes férfi volt. Az egész viszont abból állt, hogy hol több, hol kevesebb előjáték után, (előre is elnézést a kifejezésért, de nem tudom másként) alaposan megrakott, mindenféle pozícióban, tényleg sokáig bírta, stb. - aztán lefordult rólam. Kicsit simogatott, és horkolt is.


Na, az új párommal teljesen más. Addig nem is "hatol belém", amíg kézzel, szájjal, "azzal", párszor el nem élveztem "kint", és aztán tér rá az akcióra. Eleve mindenem zsibbadt már, és huhh.. aztán jön a ráadás, amit személy szerint sokszor nem is igényelnék már - de azért jól esik 😂 így meg most meg már én horkolok utána azonnal.


Őszintén megmondom, eddig nem különösebben foglalkoztatott a szexualitásom, mert elfogadtam, hogy ez ilyen. Se a családban, se a baráti körben nem divat nálunk ilyen dolgokról beszélni. A férjem egyben az első férfi is volt az életemben. A házasságom alatt, amikor már nagyon ki voltam, magamnak csináltam titokban, és teljesen abban a hitben éltem, hogy ez így normális. Az új párkapcsolatom viszont rávilágított, hogy nagyon nem. Haragszom magamra, majdhogynem.


Szóval annyi igazából, hogy maga a behatolásos szex tök kellemes, élvezem, de csak a kinti "dolgoktól" tudok rendesen élvezni, és kielégülni.


Erre irányul a kérdésem - szerintetek túlzott, vagy furcsa igényeim vannak, és csak mázlim van az új barátommal? Az is eszembe jutott, hogy vajon hány nő élhet még hasonló helyzetben most is, ahogy én éltem?


Nálatok hogy működik ez? Csak kíváncsi vagyok, hogy tényleg ekkora balfék vagyok-e.



márc. 17. 08:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nyugi 10, nem őt hibáztatja, csak a jelenlegitől van elájulva. Majd csillapodik lassul ez a kapcsolat is. Ugyan oda fog visszatérni ahol most van, csak ujabb 13 év múlva.😀😀😀 Akkor lesz 53😅
márc. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Látom mindenki leszűrte a számára felfogható, és értelmezhető lényeget. Nem mentem bele személyeskedésbe, veletek ellentétben, és inkább magamat hibáztatom. Inkább fejezzük be, tekintsétek tárgytalannak
márc. 17. 10:55
 13/14 anonim ***** válasza:
74%
#10 vagyok. Én azon akadtam ki, hogy úgy írsz a házasságon belüli együttlétekről, mintha azok csak a férfi öröméről szólnának, és te csak egy eszköz lennél benne. Sem a korábbi, sem a mostani párodnál nem érződik, hogy te valahol is lennél a történetben. Csak hogy ők mit csinálnak veled. Semmi kölcsönösség nem érződik a leírtakban. Te élvezed ha a férfi jó abban amit csinál, és elviseled ha kevésbé jó, de úgymond sokat nem teszel a dologhoz, hogy azok úgy történjenek ahogy neked jók.
márc. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
33%

12.Szidni senki sem szidott, nem sztikozódott de még csak igazán bántot sem írt. Viszont neked a reakciod annyi,hogy oké,látszik az értelmi szint,utánna rögtön személyeskedés,majd ön sajnáltatás, és gyorsan inkább fejezzük is be, vegyük semmisnek, mehet a szőnyeg alá.😀Nem is azon csodálkozok hogy vége lett, hanem azon hogy eddig tartott az előző.😀

Remélem talál az exed egy igazi nőt.😊

márc. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!